Pondělí 6. května 2024, od 07:00 bude sloužit směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

5. ročníku „Jarního běhu Kunratickým lesem“ se navzdory počasí zúčastnil rekordní počet 58 závodníků

Již tradiční závod Jarní běh Kunratickým lesem byl pořádán 15. května 2014 pro všechny příslušníky a zaměstnance HZS ČR, zaměstnance HZS podniků a členy jednotek SDH.

5. ročníku „Jarního běhu Kunratickým lesem“ se navzdory počasí a jiným sportovním akcím zúčastnil rekordní počet 58 závodníků. Na trati 10 500 m překonal svůj traťový rekord Jiří Vavruška. Závod splnil očekávání a všichni běžci doběhli do cíle v pořádku.

Po závodě byli závodníci odměněni dobrým obědem, proběhlo vyhlášení výsledků, nejlepším byly předány hodnotné ceny a závěr patřil tombole.

Závod byl uspořádán sportovním klubem HZS Praha a GŘ HZS ČR a Hasičským záchranným sborem hl. m. Prahy, poděkování patří dobrovolníkům za odvedení perfektní práce a rovněž hotelu Globus za vynikající zázemí. Kdo si neudělal čas letos, rozhodně by neměl váhat příští rok.

Pořadatelem akce byl HZS hl. m. Prahy, Sportovní klub HZS hl. m. Prahy a GŘ HZS ČR s přispěním finančního grantu od České hasičské sportovní federace.