Pondělí 20. září 2021, od 07:00 bude sloužit směna B. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Požár v rodinném domě v Kaznějově

Včera 21. 1. 2008 po 16 hodině, byl ohlášen požár rodinného domu v Kaznějově na severním Plzeňsku. Po příjezdu profesionálních hasičů z Plas a dobrovolné jednotky z Kaznějova bylo zjištěno, že došlo k požáru gauče v jedné místnosti jednopodlažní­ho domu.

Včera 21. 1. 2008 po 16 hodině, byl ohlášen požár rodinného domu v Kaznějově na severním Plzeňsku. Po příjezdu profesionálních hasičů z Plas a dobrovolné jednotky z Kaznějova bylo zjištěno, že došlo k požáru gauče v jedné místnosti jednopodlažního domu, který se ale díky nedostatku vzduchu nerozhořel, spíše doutnal. Ve vedlejší místnosti byl nalezen asi padesátiletý muž, který nejevil známky života. Lékař přivolané záchranné služby konstatoval smrt. Muž se pravděpodobně udusil zplodinami z dýmu, přesnou příčinu smrti však určí pitva.

Profesionální hasiči zůstali na místě, dobrovolná jednotka se vrátila na základnu. Hasiči dohasili doutnající gauč a odvětrali objekt. Příčina vzniku požáru je stále v šetření, může se jednat o nedbalost nebo technickou závadu na elektroinstalaci. Předběžné škody byly vyčísleny na 50 tisíc korun, uchráněno bylo 2,5 milionu korun.Blanka Nechvátalová
HZS Plzeňského kraje


-swo-
Sdílet