Pátek 22. března 2019, slouží směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner hts jirny vole ne žádný slabý 970 OK

Smrt Škodovky

Nepříjemný konec poslední cesty čekal na starou Škodovku, která podlehla technické závadě palivového systému. Urputný boj hasičům s ničivým živlem. Tak vypadala záchrana interiéru vozidla, jehož značnou část se podařilo zachránit. Zda Škodovka ještě vyrazí na daleké cesty je nyní závislé na finančních možnostech majitele a jeho odhodlání dát vozidlo opět do pořádku.

11.4.2003 – 11:02
Praha 10, Ruská


Jednotka HZS Praha ze stanice v Sokolské byla vyslána k požáru automobilu. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že hoří v motorové části staré Škody. Byl nasazen jeden vysokotlaký proud. Příčinou vzniku požáru je závada na palivovém systému.

Přestárlé palivové hadičky desítky let nevydrží a je třeba jejich občasná výměna. Hmotná škoda oproti jiným případům je v tomto případě zanedbatelná.

Jakou utrpěl citovou újmu majitel vozidla nevíme. Určitě to není nic příjemného, když vás na cestě domů zastaví kolaps milovaného vozidla. Možná se jedná o přirozenou selekci našeho přestárlého vozového parku.

Zda Škodovka ještě vyrazí na daleké cesty je nyní závislé na finančních možnostech majitele a jeho odhodlání dát vozidlo opět do pořádku.
Sdílet
Banner scott OK