Sobota 25. září 2021, slouží směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

„Hasičský Šebrle“ nabídl své služby Dukle Jihlava

Velkou neznámou byla osoba třetího uchazeče ve výběrovém řízení na post jednatele HC Dukla Jihlava. Vedle Bedřicha Ščerbana a Tomáše Sedláka byl Jiří Kotáb jihlavské veřejnosti neznámý. U hasičů je však dostatečně znám jako velký sportovec tělem i duší.

V hasičském sportu je Jiří Kotáb uznávanou osobností. „Říkají mu hasičský Šebrle“, informoval Deník jeden z jihlavských hasičů pod podmínkou anonymity. „Je pravda, že se mi tak říká, vyrůstal jsem s Romanem Šebrlem ve stejném kraji a oba se věnujeme desetiboji“ řekl Deníku Jiří Kotáb krátce před zahájením výběrového řízení. Trénuje desetibojaře ve Slávii Praha, je držitelem trenérské B-licence v ledním hokeji.


Kdo je Jiří Kotáb

- Vystudovaný tělocvikář, slouží jako hasič v Praze.
- Dlouholetý reprezentant ČR v požárním sportu
- Několik let trénoval reprezentační tým v požárním sportu
- Nejlepší sportovec HZS ČR roku 2004
- Mnohonásobný medalista ze Světových hasičských a policejních herMiroslav Mareš

Autor věnuje tento materiál serveru POŽÁRY.CZ jako poděkováni za sestaveni sportovních úspěchů Mgr. Jiřího Kotába----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PS: Když si zadáte do vyhledávání zde na webu jméno Jiří Kotáb, vyhodí vám to mnoho jeho článků, resp. sportovních příspěvků a úspěchů z celého světa.

-wap-
Sdílet