Neděle 18. dubna 2021, od 07:00 bude sloužit směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

V autě po nárazu do stromu u Horního Slavkova na Sokolovsku zemřel řidič

Přivolaní hasiči museli hydraulickými nástroji odstřihnout střechu zdemolovaného auta. Řidiče v bezvědomí se poté neúspěšně pokoušela oživit posádka záchranné služby.

Nehoda se stala před osmou hodinou ráno na silnici z Horního Slavkova na Sokolov u bývalé porcelánky. Osobní auto se zde převrátilo na střechu a narazilo do stromu vedle silnice. V autě jel pouze řidič, který po nehodě zůstal ve vozidle zaklíněný.

V době příjezdu hasičů na místo události již bylo auto opět převrácené na kola, to provedli svědci nehody, hasiči pak s použitím hydraulických nástrojů odstřihli střechu a dveře, muže po vyproštění předali do péče záchranné služby. Po marných oživovacích pokusech lékařka záchranné služby konstatovala smrt. Po vyšetření příčiny nehody ze strany policie uklidili hasiči povrch silnice.

Přímo na místě události zasahoval také psycholog hasičů, který poskytl první psychologickou službu příbuzným oběti nehody. Silnice byla kvůli odstraňování následků nehody více než tři hodiny zcela uzavřena.

Zasahující jednotky:

  • HZS Sokolov (CAS 24 Scania)
  • JSDH Horní Slavkov (CAS 20 T815)
Sdílet