Úklid vozovky včetně provedení protipožárního opatření zajistila po dopravní nehodě osobního auta suchovrbenská profesionální jednotka na Husově třídě v Českých Budějovicích.
Česká republika
V katastru části Dvůr Králové nad Labem – Zboží byl ohlášen požár v komíně rodinného domu, měly z něj šlehat plameny. Na místo vyjeli profesionální hasiči z královédvorské stanice a JSDH Žireč. Při příjezdu hasičů na místo události vycházel z komína už pouze kouř.
Jednotky strhly saze, komín částečně vyčistily a provedly monitoring, zda nedošlo k poškození tělesa. Požár se obešel beze škody.

K dopravní nehodě dvou osobních vozidel na silnici č. 16 u Vidochova spěchali profesionální hasiči z Nové Paky. Jedno z havarovaných vozidel skončilo mimo komunikaci, druhé zůstalo napříč jízdním pruhem na silnici.
Jedna osoba byla zraněna, hasiči ji vyprostili z vozidla a transportovali do sanitky. Dále jednotka zabezpečila havarované vozy a odpojila akumulátory. Po naložení aut na odtah se hasiči postarali o úklid vozovky.
Dvě hasičské jednotky vyjely mezi Slavkov u Brna a Žarošice k nehodě čtyř osobních vozidel. Nikdo nebyl zraněn.
V Soběslavi v ulici K Sedlečku přenesli profesionální hasiči ze soběslavské ulici nemohoucího pacienta na lůžko.
Následky nehody likvidovala profesionální jednotka ze stanice Prachatice na silnici 3. třídy v Prachaticích. Po příjezdu jednotky k nehodě byl řidič z havarovaného auta venku. Hasiči mu pomohli do sanitky.
Zároveň zajistili místo nehody a po dobu zaměření nehody Policií ČR řídili provoz na komunikaci. Zásah jednotka ukončila úklidem vozovky, kdy zametli bláto a hlínu.

Hasiči ze stanice Slovany zasahují u požáru návěsu kamionu na sjezdu z D5 u OC Olympia ve směru od Prahy. Zasažena byla zadní část návěsu převážejícího dřevěné fošny.
Hasiči použili k hašení vodní proud se smáčedlem ke zvýšení hasebního účinku.
Požár motorové části osobního vozidla likvidovali hasiči na třídě Komenského v Kyjově.
Vyteklé provozní kapaliny vyčistila ze silnice v ulici U Semického kříže v Písku místní profesionální jednotka.
Složky IZS vyjely k nehodě dvou osobních vozidel na silnici číslo 45 na úrovni obce Oborná na Bruntálsku.
Několik jednotek zasahuje na silnici číslo 6 nad Karlovými Vary u nehody dvou osobních vozidel. Došlo ke zranění osob.

Profesionální jednotka ze stanice Hradec Králové – Pražská pomohla se zajištěním místa nehody, kdy došlo v podjezdu na Pražské třídě ke stržení trolejového vedení. Místo si následně převzali policisté a pracovníci dopravního podniku.

Úklid vozovky po dopravní nehodě dvou osobních automobilů zajišťovali profesionální hasiči z hradecké centrály na křižovatce Průmyslové ulice s městským okruhem v Hradci Králové. Jeden člověk skončil v péči zdravotníků.

U Poličky došlo ke střetu traktoru, dodávky a nákladního vozidla. Hasiči zabraňují úniku provozních náplní pomocí sorpčních hadů.
V Plzeňské ulici v Blatné zasahovala místní profesionální jednotka u střetu dvou osobních aut. Zdravotníci ošetřovali jednu zraněnou osobu. Hasiči u obou aut odpojili akumulátory a na závěr, po ukončení šetření policistů, provedli úklid vozovky.

Na křižovatce Gočárovy třídy a Břetislavovy ulice v Hradci Králové odstranila profesionální jednotka z centrální stanice následky dopravní nehody dvou osobních vozidel. Jednotka místo zajistila, zabezpečila vozidla a v jednom z nich odpojila akumulátor.
Z jednoho z havarovaných vozů unikly provozní náplně, hasiči je zasypali sorbentem a následně se postarali o úklid vozovky. Při nehodě nebyl nikdo zraněn.
Českobudějovičtí profesionální hasiči byli v Českých Budějovicích vysláni do ulice L. M. Pařízka k nouzovému otevření dveří bytu. Jednotka nakonec nezasahovala, byt byl otevřen majitelkou ještě před příjezdem hasičů.

U obce Nezbavětice havarovala sanitka s pacientem, hasiči vyprošťovali
Posádku sanitky vyprostili hasiči 3. února 2020 dopoledne po nehodě mezi obcemi Losiná a Chválenice na Plzeňsku. Vůz směřoval s pacientem do FN na Lochotín.
Hasiči zasahovali v Klučenicích na Sedlčansku u dopravní nehody osobního automobilu. Na místě byly dvě zraněné osoby, které skončily v péči ZZS. Spolu s jednotkou HZS Sedlčany zasahovala i jednotka z Jihočeského kraje.
Hasiči odpojili autobaterii a provedli protipožární opatření.
Silnici číslo 3 mezi obcemi Bystřice a Votice zastavil tragický střet nákladního vozidla s osobou. Provoz je odkloněn na objízdnou trasu.
Generální partneři
- sanace po požáru
- www.mibag.cz
- info@mibag.cz
- +420 257 951 285
- hadice a vybavení
- www.phhp.cz
- prodej@phhp.cz
- +420 466 985 890
- značková výstroj pro hasiče
- www.goodpro.cz
- info@goodpro.cz
- +420 377 983 459
- hasičské vybavení
- www.vyzbrojna.cz
- info@vyzbrojna.cz
- +420 567 304 242
Partneři
- profesionální přenosné detektory plynů pro hasiče
- www.detektory-plynu.cz
- info@detektory-plynu.cz
- +420 466 655 488
- požární ochrana
- www.azjiskra.cz
- azjiskra@azjiskra.cz
- +420 266 710 941
- odsávání zplodin
- www.plymovent.cz
- info@plymovent.cz
- +420 778 762 259
- čtyřkolky nejen pro hasiče
- www.ctyrkolky-bce.cz
- info@ctyrkolky-bce.cz
- +420 267 315 730
- požární a bezpečnostní vybavení
- www.stimax.cz
- info@stimax.cz
- +420 472 714 017
- hasičská technika
- www.scania.cz
- jaroslav.bezdekovsky@scania.cz
- 739 548 721
- lanový přístup & záchrana
- www.skyman.cz
- skyman@skyman.cz
- +420 737 049 489
- český výrobce speciálních hasičských rukavic a obuvi
- www.holik-international.cz
- info@holik-international.cz
- +420 577 125 500
- hasičská technika
- www.tatra.cz
- tatra@tatra.cz
- 556 491 111
- profesionální oděvy pro hasiče a obuv HAIX
- www.deva-fm.cz
- deva@deva-fm.cz
- +420 558 448 338
- #JSMEJEDNIZVAS
- www.proizs.cz
- info@proizs.cz
- +420 770 134 280
- skládací záchytné vany
- www.eccotarp.eu
- info@eccotarp.com
- +420 325 514 723, +420 737 802 153
- hasičská technika
- www.tht.cz
- tht@tht.cz
- 461 755 111
- bezfluorové hasicí technologie
- www.hexfire.eu
- info@hexfire.eu
- vše pro dobrovolné hasiče
- www.dobraci.sk
- dobraci@dobraci.sk
- +421 903 713 769
- hasičské vybavení a požární ochrana
- www.3monrescue.cz
- info@3monrescue.cz
- +421 918 641 394
- hasičské vybavení
- www.perspekta.cz
- brno.centrala@perspekta.cz
- +420 731 825 858
- hasičské vybavení
- www.probo-nb.cz
- info@probo-nb.cz
- +420 487 723 993
- zastoupení Wawrzaszek ISS pro ČR
- www.wiss.cz
- L.stepanik@wiss.cz
- +420 608 180 668
- značková aramidová vlákna
- www.teijinaramid.com
- info@goodpro.cz
- +420 377 983 459
- funkční termoprádlo
- www.goodpro.cz
- info@goodpro.cz
- +420 377 983 459
- výrobce hasičské techniky
- www.kobit-thz.cz
- info@kobit-thz.cz
- +420 469 699 412
- hasičské vybavení
- www.eurofire.cz
- eurofire@eurofire.cz
- +420 577 320 382
- hasičská technika
- www.zht.cz
- info@zht.cz
- +420 580 582 966
- dodavatel hasičské techniky
- www.mototruck.cz
- mototruck@mototruck.cz
- +420 731 777 803
- prodej, servis, výroba přestaveb a úprav vozidel
- www.autoeder.cz
- prestavby@autoeder.cz
- +420 359 807 389
- Drony DJI - Enterprise
- www.stablecam.com
- smely@stablecam.com
- +420 464 609 501
- Sbírejte vysloužilé elektrospotřebiče!
- www.recyklujteshasici.cz
- info@recyklujteshasici.cz
- +420 731 822 540



