Do Moravské ulice v Trutnově mířili profesionální a dobrovolní hasiči z Trutnova. Došlo zde k požáru v komínovém tělese. Naštěstí se požár nikam dál nerozšířil, událost zůstala beze škody.
Česká republika
Měření koncentrace plynu v ovzduší v prostorách kotelny provedla profesionální broumovská jednotka v jednom z domů v Jetřichově. Nebezpečné hodnoty nebyly naměřeny, místo bylo odvětráno a předáno obyvatelům.
Táborská profesionální jednotka provedla v Havanské ulici v Táboře nouzové otevření dveří bytu.
V Palackého ulici v Trutnově havaroval osobní automobil, profesionální jednotka z Trutnova zajistila likvidaci olejové skvrny, která unikla na komunikaci. Nikdo nebyl zraněn.
Jeden člověk zemřel při požáru v rodinném domě v ulici Mlýnská v Mikulově. Zasahovaly dvě jednotky, škoda na majetku byla vyčíslena na 5 tisíc korun.
Vimperští profesionální hasiči a dobrovolní hasiči obce Stachy spolupracovali v obci Stachy u požáru sazí v komíně. Hasiči vznícené saze uhasili bez další vzniklé škody.
Strakoničtí profesionální i dobrovolní hasiči byli ve Strakonicích vysláni na Sídliště 1. máje, kde byl ohlášen kouř na chodbě panelového domu. Hasiči prošli všechny byty, ale žádný požár průzkumem nenašli.
Údajný únik plynu monitorovali ve Veselí nad Lužnicí na Třídě Čs. armády profesionální hasiči ze stanice Soběslav. Hasiči vně objektu nenaměřili žádné hodnoty. Za přítomnosti policistů pak vnikli do bytu. Ani tam žádný únik nezjistili.
Profesionální hasiči ze stanice Jindřichův Hradec odstranili slečně kleštěmi z ucha piercing. Zásah provedli na doporučení lékaře.

- ▶ Video
Požár domu v Jesenici likvidovalo ve třetím stupni požárního poplachu celkem sedmnáct jednotek
V pondělí 20. ledna 2020 v 15.04 hodin byl na linku tísňového volání Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje nahlášen požár garáže v Jesenici v okrese Praha…

U Lhotky havaroval řidič s nákladním vozidlem, nehoda se obešla bez zranění osob
Jednotka profesionálních hasičů zasahovala v pondělí 20. ledna 2020 v odpoledních hodinách u dopravní nehody nákladního vozidla na komunikaci u obce Lhotka na Žďársku.…
Požár osobního vozidla likvidovali hasiči ze stanice Lidická v Brně, v ulici Údolní. Škoda byl vyčíslena na přibližně 70 tisíc korun.

Jednotky HZS Kladno a SDH Unhošť zasahují u dopravní nehody v Poteplí. Střetly se zde dva osobní automobily. Hasiči provedli protipožární opatření a zasypání uniklých provozních kapalin. Silnice je uzavřena.
Hasiči vyjeli do obce Hleďsebe k dopravní nehodě nákladního automobilu, vozidlo skončilo pod srázem. Vyprostit ho bude muset specializovaná firma. Událost se obešla bez úniku provozních hmot. Hasiči odpojili autobaterii.
Hasiči ze stanice Lidická vyjeli do ulice Šumavská v Brně ke střetu osobního vozidla a osoby. Poskytovali první pomoc.

Profesionální jednotka z Nového Bydžova pomohla s vyproštěním osobního automobilu, který zůstal zaseknutý na obrubníku. Pomocí klínků a navijáku hasiči vůz dostali zpět na silnici bez poškození.

K požáru v prostorách školy v Písařově na Šumpersku vyjely jednotky z druhého stupně požárního poplachu. Nejednalo se o velký rozsah, všichni žáci a personál se včas dostali do bezpečí – nikdo nebyl zraněn.
Došlo k zahoření v právě dokončované přístavbě školy při pokládce podlahové krytiny na pěti metrech čtverečních, prostory školy následně byly zakouřeny. Škola dnes výuku předčasně ukončila.

Profesionální jednotka ze stanice Hradec Králové – Pražská odstranila následky dopravní nehody vozidla odtahové služby, který havaroval v Pardubické ulici. Při nehodě byl poškozen sloupek s plynem a elektřinou, auto nabouralo také do dalšího vozidla. Nikdo nebyl při události zraněn.
V areálu Ústředního automotoklubu ČR v ulici K. Světlé v Českých Budějovicích uhasila českobudějovická profesionální jednotka požár odpadu – příbytek bezdomovců. Požár je bez vzniklé škody.
V ulici Bratří Štefanů v Hradci Králové prověřovali profesionální hasiči z centrální stanice hlášený únik plynu z kanalizace. Pomocí přístrojů naměřila jednotka koncentraci plynu v ovzduší, místo si převzali pracovníci plynárenské společnosti.
Generální partneři
- hasičské vybavení
- www.vyzbrojna.cz
- info@vyzbrojna.cz
- +420 567 304 242
- značková výstroj pro hasiče
- www.goodpro.cz
- info@goodpro.cz
- +420 377 983 459
- sanace po požáru
- www.mibag.cz
- info@mibag.cz
- +420 257 951 285
- hadice a vybavení
- www.phhp.cz
- prodej@phhp.cz
- +420 466 985 890
Partneři
- prodej, servis, výroba přestaveb a úprav vozidel
- www.autoeder.cz
- prestavby@autoeder.cz
- +420 359 807 389
- odsávání zplodin
- www.plymovent.cz
- info@plymovent.cz
- +420 778 762 259
- funkční termoprádlo
- www.goodpro.cz
- info@goodpro.cz
- +420 377 983 459
- požární ochrana
- www.azjiskra.cz
- azjiskra@azjiskra.cz
- +420 266 710 941
- Sbírejte vysloužilé elektrospotřebiče!
- www.recyklujteshasici.cz
- info@recyklujteshasici.cz
- +420 731 822 540
- hasičské vybavení
- www.perspekta.cz
- brno.centrala@perspekta.cz
- +420 731 825 858
- lanový přístup & záchrana
- www.skyman.cz
- skyman@skyman.cz
- +420 737 049 489
- Drony DJI - Enterprise
- www.stablecam.com
- smely@stablecam.com
- +420 464 609 501
- hasičské vybavení a požární ochrana
- www.3monrescue.cz
- info@3monrescue.cz
- +421 918 641 394
- #JSMEJEDNIZVAS
- www.proizs.cz
- info@proizs.cz
- +420 770 134 280
- bezfluorové hasicí technologie
- www.hexfire.eu
- info@hexfire.eu
- český výrobce speciálních hasičských rukavic a obuvi
- www.holik-international.cz
- info@holik-international.cz
- +420 577 125 500
- skládací záchytné vany
- www.eccotarp.eu
- info@eccotarp.com
- +420 325 514 723, +420 737 802 153
- hasičská technika
- www.zht.cz
- info@zht.cz
- +420 580 582 966
- hasičská technika
- www.tatra.cz
- tatra@tatra.cz
- 556 491 111
- dodavatel hasičské techniky
- www.mototruck.cz
- mototruck@mototruck.cz
- +420 731 777 803
- profesionální přenosné detektory plynů pro hasiče
- www.detektory-plynu.cz
- info@detektory-plynu.cz
- +420 466 655 488
- vše pro dobrovolné hasiče
- www.dobraci.sk
- dobraci@dobraci.sk
- +421 903 713 769
- čtyřkolky nejen pro hasiče
- www.ctyrkolky-bce.cz
- info@ctyrkolky-bce.cz
- +420 267 315 730
- zastoupení Wawrzaszek ISS pro ČR
- www.wiss.cz
- L.stepanik@wiss.cz
- +420 608 180 668
- profesionální oděvy pro hasiče a obuv HAIX
- www.deva-fm.cz
- deva@deva-fm.cz
- +420 558 448 338
- značková aramidová vlákna
- www.teijinaramid.com
- info@goodpro.cz
- +420 377 983 459
- hasičská technika
- www.scania.cz
- jaroslav.bezdekovsky@scania.cz
- 739 548 721
- hasičské vybavení
- www.eurofire.cz
- eurofire@eurofire.cz
- +420 577 320 382
- hasičská technika
- www.tht.cz
- tht@tht.cz
- 461 755 111
- hasičské vybavení
- www.probo-nb.cz
- info@probo-nb.cz
- +420 487 723 993
- požární a bezpečnostní vybavení
- www.stimax.cz
- info@stimax.cz
- +420 472 714 017
- výrobce hasičské techniky
- www.kobit-thz.cz
- info@kobit-thz.cz
- +420 469 699 412



