V Čečkovicích havaroval osobní automobil – sjel do příkopu a převrátil se na střechu Jedna osoba byla lehce zraněna.
Zásahy | Česká republika
Profesionální jednotka z centrální královéhradecké stanice vyjela ráno před 6. hodinou do ulice V Lipkách, kde odstraňovala nebezpečný stav. Z ucpaného okapového svodu se dostala voda do bytů.
Hasiči ze stanice Moravské Budějovice zasahují v Litohoři u střetu nákladního automobilu a dodávky. Dva lidé byli zraněni.

Požár seníku v Dráchově způsobil škodu za 40 tisíc korun
K požáru skladu píce a steliva došlo v nočních hodinách dne 7. srpna 2019 v Dráchově. Krátce po půlnoci vyjeli na místo události profesionální hasiči ze stanice Soběslav…

Hasiči na dálnici D8 vyprošťovali řidiče z osobního vozu, narazil zezadu do kamionu
Jednotky HZS Mělník, Kralupy nad Vltavou a HZSP AERO Vodochody vyjely k dopravní nehodě osobního a nákladního automobilu v prostoru čerpací stanice na dálnici D8.
Profesionální hasiči z Trutnova a dobrovolná jednotka z Batňovic zasahovali u nahlášené události, kdy mělo dojít k pádu drátů elektrického vedení. Hasiči zajistili okolí a následně předali místo zásahu energetikům.
V Radlické ulici v Praze hasiči zasahovali u nehody osobního vozidla, které se převrátilo na střechu. Po zadokumentování případu policisty hasiči vrátili vozidlo zpět na kola.
Profesionální hasiči z Náchoda a JSDH Červený Kostelec vyjeli k nahlášené události, kdy mělo dojít v katastru Olešnice k železniční dopravní nehodě – nárazu vlaku do stromu v kolejišti. Při události nebyl nikdo zraněn.
Asi čtyřicítku cestujících hasiči evakuovali a převezli je na nádraží do Červeného Kostelce. Místo zásahu jednotky zajistily, dále si jej převzali drážní hasiči SŽDC.

Profesionální hasiči z Broumova zasahovali u dopravní nehody motocyklu, který se měl srazit se zvěří. Hasiči zabezpečili místo nehody. Jedna osoba byla zraněna, do nemocnice ji transportoval vrtulník LZS.

Lokální silné bouřky zaměstnaly v úterý v podvečer hasiče v Olomouckém kraji
Lokální silné bouřky zaměstnaly v úterý v podvečer hasiče na Přerovsku, Prostějovsku a částečně Olomoucku. Celkově museli řešit přes čtyřicet událostí.

Útušicemi na Plzeňsku se prohnala druhá volna prudkého deště, kruhový objekt byl zaplaven bahnem. Následky odklízí hasiči ze tří jednotek společně s místními obyvateli.
V Králově Dvoře na Berounsku, v ulici Plzeňská, zasahují hasiči, zdravotníci i policisté u nehody motorkáře a osobního vozidla.

Hořící traktor poblíž Hněvotína zaměstnal olomoucké hasiče. Za 37 minut od nahlášení události na operační středisko požár zlikvidovali a zabránili jeho rozšíření na okolní strniště. S ohněm se potýkala i jednotka dobrovolných hasičů z Hněvotína.
Škoda se vyšplhá nejméně k jednomu milionu korun.

Škodu za 1,5 milionu korun způsobil požár střechy školy v bohumínské části Skřečoň, na místě zasahovalo šest jednotek hasičů
V úterý 6. srpna 2019 byl osm minut před půl šestou večerní na operační středisko hasičů ohlášen požár střechy školy v Bohumíně – Skřečoni.
Krajské operační a informační středisko přijalo oznámení, že na silnici mezi Rychnovem nad Kněžnou a Pěčínem v katastru obce Javornice leží dva balíky slámy a tvoří překážku na komunikaci. Hasiči odklidili balíky mimo silnici.
Na místě byli profesionální hasiči z Rychnova nad Kněžnou a dobrovolná jednotka z Javornice.
V ulici Wolkerova v Rosicích zasahuje místní profesionální jednotka u nehody dvou osobních vozidel a čtyřkolky. Nikdo nebyl zraněn. Hasiči pomocí navijáku provedli odstranění vozidel mimo komunikaci a místo následně předali PČR k dalšímu řešení.
Hasiči z Plas zasahovali u nehody osobního vozidla mezi Koryty a Horním Hradištěm. Automobil byl mimo vozovku, řidiče si převzala ZZS.
Záchrana telete z nádrže na vodu zaměstnala jednotku z Havlíčkova Brodu v části Šmolovy.
Tři jednotky hasičů zasahovaly u výbuchu plynu v bytovém domě v Karviné
V úterý 6. srpna 2019 zasahovaly od půl třetí odpoledne tři hasičské jednotky u výbuchu plynu v jednom z bytů v karvinské části Nové Město.

Profesionální jednotka z Hořic odstranila následky dopravní nehody, která se stala v katastru Červené Třemešné. Osobní automobil skončil po nehodě převrácený přes zábradlí mostku. Řidič byl při příjezdu hasičů na místo události mimo havarované vozidlo.
Hasiči vůz zajistili, provedli protipožární opatření a stabilizovali jej proti dalšímu pohybu. Po naložení auta na odtah se postarali o úklid vozovky.
Generální partneři
- sanace po požáru
- www.mibag.cz
- info@mibag.cz
- +420 257 951 285
- hasičské vybavení
- www.vyzbrojna.cz
- info@vyzbrojna.cz
- +420 567 304 242
- hadice a vybavení
- www.phhp.cz
- prodej@phhp.cz
- +420 466 985 890
- značková výstroj pro hasiče
- www.goodpro.cz
- info@goodpro.cz
- +420 377 983 459
Partneři
- funkční termoprádlo
- www.goodpro.cz
- info@goodpro.cz
- +420 377 983 459
- skládací záchytné vany
- www.eccotarp.eu
- info@eccotarp.com
- +420 325 514 723, +420 737 802 153
- #JSMEJEDNIZVAS
- www.proizs.cz
- info@proizs.cz
- +420 770 134 280
- čtyřkolky nejen pro hasiče
- www.ctyrkolky-bce.cz
- info@ctyrkolky-bce.cz
- +420 267 315 730
- požární ochrana
- www.azjiskra.cz
- azjiskra@azjiskra.cz
- +420 266 710 941
- profesionální oděvy pro hasiče a obuv HAIX
- www.deva-fm.cz
- deva@deva-fm.cz
- +420 558 448 338
- Sbírejte vysloužilé elektrospotřebiče!
- www.recyklujteshasici.cz
- info@recyklujteshasici.cz
- +420 731 822 540
- dodavatel hasičské techniky
- www.mototruck.cz
- mototruck@mototruck.cz
- +420 731 777 803
- Drony DJI - Enterprise
- www.stablecam.com
- smely@stablecam.com
- +420 464 609 501
- výrobce hasičské techniky
- www.kobit-thz.cz
- info@kobit-thz.cz
- +420 469 699 412
- hasičské vybavení
- www.perspekta.cz
- brno.centrala@perspekta.cz
- +420 731 825 858
- hasičské vybavení a požární ochrana
- www.3monrescue.cz
- info@3monrescue.cz
- +421 918 641 394
- značková aramidová vlákna
- www.teijinaramid.com
- info@goodpro.cz
- +420 377 983 459
- hasičská technika
- www.tht.cz
- tht@tht.cz
- 461 755 111
- hasičské vybavení
- www.eurofire.cz
- eurofire@eurofire.cz
- +420 577 320 382
- hasičské a záchranné systémy
- www.zahas-technics.eu
- info@zahas-technics.eu
- +420 774 498 883
- hasičská technika
- www.zekacz.cz
- zekacz@zekacz.cz
- 603 228 481
- požární a bezpečnostní vybavení
- www.stimax.cz
- info@stimax.cz
- +420 472 714 017
- zastoupení Wawrzaszek ISS pro ČR
- www.wiss.cz
- L.stepanik@wiss.cz
- +420 608 180 668
- profesionální přenosné detektory plynů pro hasiče
- www.detektory-plynu.cz
- info@detektory-plynu.cz
- +420 466 655 488
- bezfluorové hasicí technologie
- www.hexfire.eu
- info@hexfire.eu
- vše pro dobrovolné hasiče
- www.dobraci.sk
- dobraci@dobraci.sk
- +421 903 713 769
- hasičská technika
- www.scania.cz
- jaroslav.bezdekovsky@scania.cz
- 739 548 721
- lanový přístup & záchrana
- www.skyman.cz
- skyman@skyman.cz
- +420 737 049 489
- český výrobce speciálních hasičských rukavic a obuvi
- www.holik-international.cz
- info@holik-international.cz
- +420 577 125 500
- odsávání zplodin
- www.plymovent.cz
- info@plymovent.cz
- +420 778 762 259
- hasičská technika
- www.tatra.cz
- tatra@tatra.cz
- 556 491 111
- prodej, servis, výroba přestaveb a úprav vozidel
- www.autoeder.cz
- prestavby@autoeder.cz
- +420 359 807 389
- hasičská technika
- www.zht.cz
- info@zht.cz
- +420 580 582 966
- hasičské vybavení
- www.probo-nb.cz
- info@probo-nb.cz
- +420 487 723 993



