Na 156. kilometru dálnice D1 zasahovali hasiči z Velké Bíteše a Velkého Meziříčí u nehody osobního vozidla. Dva lidé se zranili. Jednotky provedly protipožární opatření a pomohly s naložením vozidla na odtahovou službu.
Zásahy | Česká republika
Dveře bytu, za kterými zůstalo malé dítě, otevřeli v Nerudově ulici v Českých Budějovicích místní profesionální hasiči.
V Pražské ulici v Letovicích zasahují hasiči z Boskovic a Kunštátu u srážky osobního vozidla a chodce. Osvětlili místo dopravní nehody a asistují zdravotníkům při ošetření.
K osobnímu automobilu, který skončil po nehodě v příkopu v Heřmánkovicích, vyjeli profesionální hasiči z Broumova. Nehoda se obešla bez zranění. Hasiči vyprostili vůz zpět na komunikaci.
Profesionální hasiči z Trutnova a dobrovolná jednotka ze Žacléře vyjeli k dopravní nehodě osobního vozidla, které skončilo mimo komunikaci u obce Královec.
Při nehodě došlo také k nárazu do dopravního značení. Nehoda se obešla bez zranění. Hasiči místo události zajistili, provedli protipožární opatření a předali místo policistům.
K přehřátému kotli vyjela do domu v Rudolfově v ulici Pod Zámkem profesionální jednotka ze stanice Suché Vrbné. Hasiči na místě zprovoznili u kotle čerpadlo a kotel se pak ochladil.
V Českém Krumlově v Křížové ulici provedla českokrumlovská profesionální jednotka za žádost Policie ČR zajištění nákladního a osobního auta po dopravní nehodě.
ZZS ošetřovala jednu zraněnou osobu. Okolo půl páté odpolední jednotka zásah ukončila. Na místo se pak vrátila přibližně o dvě hodiny později k úklidu vozovky.
Za přítomnosti ZZS a Policie ČR vnikli českobudějovičtí profesionální hasiči do bytu na tř. 28. října v Českých Budějovicích. Ukázalo se, že dcera oznamovatelky v bytě tvrdě spala. Byla v pořádku.
U Dašic zasahují dvě hasičské jednotky u nehody dvou osobních vozidel. Jeden člověk byl zraněn.
Čtyři jednotky hasičů zasahovaly v Šonově u požáru v lesním porostu, který vznikl po nenahlášeném pálení. Na místo zásahu se hasiči museli dostat pěšky, protože ohniska byla v nepřístupném terénu.
Požár nezpůsobil žádnou škodu. Na místo vyjeli profesionální hasiči z Broumova a jednotky SDH Martínkovice, Broumov a Meziměstí.
Hasiči z Vyškova zasahují na 230. kilometru dálnice D1 ve směru na Ostravu u nehody osobního vozidla. Osobám poskytují tepelný komfort.
Úklid vozovky po dopravní nehodě osobního automobilu, který havaroval v Hluboké nad Vltavou v ulici Na Vyhlídce, provedli profesionální hasiči ze stanice Suché Vrbné.

Na 232. kilometru dálnice D1 ve směru na Ostravu hasiči ze dvou krajů zasahovali u nehody kamionu. Došlo k ní ve směru na Ostravu. Hasiči odčerpávali naftu z nádrže.

U Moravských Knínic zasahovali hasiči z Tišnova a Kuřimi u nehody dvou osobních vozidel. Nikdo nebyl zraněn.
Jednu osobu hasiči z Vyškova vyprošťovali po dopravní nehodě osobního vozidla mezi Drnovicemi a Ježkovicemi.
Na silnici vedoucí z Dačic do Jemnice u odbočky na Ostojkovice v katastru Třebětice zasahovala dačická profesionální jednotka u dopravní nehody osobního auta. Přestože byla nehoda původně ohlášena s nutností vyproštění zraněných osob, vyproštění nebylo nakonec potřeba.
Všechny cestující osoby byly z havarovaného Peugeotu v době příjezdu hasičů již venku. Hasiči auto zajistili protipožárním opatřením, k úniku provozních kapalin nedošlo. Peugeot stál mimo vozovku a nijak nebránil provozu.
Profesionální hasiči ze stanice Týn nad Vltavou zasahovali ve svém městě, když zachraňovali psa, který dle oznámení na tísňovou linku spadnul do vody.
Když hasiči na místo přijeli, pes nebyl již ve vodě, ale nedařilo se mu se vyškrábat se po příkrém, mokrém a kluzkém svahu. Hasiči pro něj došli a vynesli ho zpět k jeho majitelce.
Na silnici mezi obcemi Myslkovice a Košice likvidovali profesionální hasiči ze stanice Soběslav u dopravní nehody osobního automobilu tovární značky Opel Astra. Zraněná řidička byla v době příjezdu hasičů již z auta venku a byla ošetřována ZZS. Z automobilu, který nárazem zdemoloval mostek, unikaly provozní náplně.
Hasiči úniku zamezili instalací úkapové vaničky, zajistili místo nehody, odpojili akumulátor a zasypali olejové skvrny na silnici sorbentem. Následně táborská jednotka pomohla s naložením vraku na vozidlo odtahové služby a společně s pracovníky SÚS uklidili ze silnice úlomky plastů a rozbité sklo.
U obce Drahouš došlo k nárazu osobního automobilu do stromu. Na místě zasahují všechny složky IZS, hasiči poskytují předlékařskou pomoc a provádějí protipožární opatření.

Hasiči museli vyprostit dvě osoby po nehodě tří vozidel u Bečova nad Teplou
Vážná dopravní nehoda zablokovala v úterý 20. listopadu 2018 před polednem silnici č. 20 z Karlových Varů na Plzeň u Bečova nad Teplou. Srazila se zde dvě osobní auta a…
Generální partneři
- sanace po požáru
- www.mibag.cz
- info@mibag.cz
- +420 257 951 285
- značková výstroj pro hasiče
- www.goodpro.cz
- info@goodpro.cz
- +420 377 983 459
- hasičské vybavení
- www.vyzbrojna.cz
- info@vyzbrojna.cz
- +420 567 304 242
- hadice a vybavení
- www.phhp.cz
- prodej@phhp.cz
- +420 466 985 890
Partneři
- profesionální přenosné detektory plynů pro hasiče
- www.detektory-plynu.cz
- info@detektory-plynu.cz
- +420 466 655 488
- skládací záchytné vany
- www.eccotarp.eu
- info@eccotarp.com
- +420 325 514 723, +420 737 802 153
- Svítilny pro profesionály
- www.eurolamp.cz
- eurolamp@eurolamp.cz
- +420 603 160 870
- požární ochrana
- www.azjiskra.cz
- azjiskra@azjiskra.cz
- +420 266 710 941
- hasičské vybavení
- www.probo-nb.cz
- info@probo-nb.cz
- +420 487 723 993
- hasičské vybavení a požární ochrana
- www.3monrescue.cz
- info@3monrescue.cz
- +421 918 641 394
- www.lifeline.cz
- info@lifeline.cz
- +420 732 214 475
- hasičská technika
- www.scania.cz
- jaroslav.bezdekovsky@scania.cz
- 739 548 721
- požární a bezpečnostní vybavení
- www.hoc-teplice.cz
- info@hoc-teplice.cz
- +420 724 959 283
- značková aramidová vlákna
- www.teijinaramid.com
- info@goodpro.cz
- +420 377 983 459
- Párty stany, skládací stoly, židle
- www.tentino.cz
- obchod@tentino.cz
- +420 777 258 220
- zastoupení Wawrzaszek ISS pro ČR
- www.wiss.cz
- L.stepanik@wiss.cz
- +420 608 180 668
- hasičské vybavení
- www.perspekta.cz
- brno.centrala@perspekta.cz
- +420 731 825 858
- výrobce hasičské techniky
- www.kobit-thz.cz
- info@kobit-thz.cz
- +420 469 699 412
- vše pro dobrovolné hasiče
- www.dobraci.sk
- dobraci@dobraci.sk
- +421 903 713 769
- český výrobce speciálních hasičských rukavic a obuvi
- www.holik-international.cz
- info@holik-international.cz
- +420 577 125 500
- prodej, servis, výroba přestaveb a úprav vozidel
- www.autoeder.cz
- prestavby@autoeder.cz
- +420 359 807 389
- hasičská technika
- www.tht.cz
- tht@tht.cz
- 461 755 111
- Drony DJI - Enterprise
- www.stablecam.com
- smely@stablecam.com
- +420 464 609 501
- profesionální oděvy pro hasiče a obuv HAIX
- www.deva-fm.cz
- deva@deva-fm.cz
- +420 558 448 338
- hasičská technika
- www.zekacz.cz
- zekacz@zekacz.cz
- 603 228 481
- lanový přístup & záchrana
- www.skyman.cz
- skyman@skyman.cz
- +420 737 049 489
- chorvatský výrobce hasičské EN 15090 zásahové obuvi
- www.saffobuv.cz
- zbynek.buchtik@jelen.hr
- +420 605 113 876
- hasičská technika
- www.tatra.cz
- tatra@tatra.cz
- 556 491 111
- hasičská technika
- www.zht.cz
- info@zht.cz
- +420 580 582 966
- dodavatel hasičské techniky
- www.mototruck.cz
- mototruck@mototruck.cz
- +420 731 777 803
- Sbírejte vysloužilé elektrospotřebiče!
- www.recyklujteshasici.cz
- info@recyklujteshasici.cz
- +420 731 822 540
- odsávání zplodin
- www.plymovent.cz
- info@plymovent.cz
- +420 778 762 259
- hasičské a záchranné systémy
- www.zahas-technics.eu
- info@zahas-technics.eu
- +420 774 498 883
- hasičské vybavení
- www.eurofire.cz
- eurofire@eurofire.cz
- +420 577 320 382
- funkční termoprádlo
- www.goodpro.cz
- info@goodpro.cz
- +420 377 983 459