Úterý 2. června 2020, slouží směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner ZPMVČR 211 970
Zásahy | Česká republika

Na linku tísňového volání 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina byla ohlášena dopravní nehoda dodávky na obchvatu obce Habry. Na místo události operační důstojník vyslal jednotky profesionálních hasičů ze stanic v Havlíčkově Brodě a Světlé nad Sázavou společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů z Habrů.

Dodávka po nehodě skončila převrácená na boku mimo komunikaci. Nehoda se obešla bez zranění osob. Hasiči zajistili havarované vozidlo proti požáru a úniku provozních kapalin. Následně vůz vyprostili zpět na vozovku.

Banner VIP: Vochoc 600x90 OK

U Vranovic došlo k dopravní nehodě, jednadvacetiletý řidič Passatu chtěl předjet nákladní vozidlo, ale nevšiml si, že je již předjížděn vozem značky Hyundai. Obě auta po bočním střetu skončila mimo komunikaci. Hyundai se několikrát převrátil přes střechu a následně narazil do vzrostlého stromu, jeho řidič utrpěl těžké zranění a spolujedoucí lehké poranění.

Volkswagen Passat skončil na boku a jeho motorista vyvázl se zraněním lehčího charakteru. Celkem byla vzniklá škoda odhadnuta na 185 tisíc korun.

Banner ZPMVČR 211 970