Rychnovští profesionální hasiči zasahovali u dopravní nehody osobního automobilu, který vjel do příkopu a poškodil při tom dopravní značku. Nehoda se obešla bez zranění.
Zásahy | Česká republika

Hasiči z Vysokého Mýta zasahovali u nehody osobního vozu v Mostku, řidička s autem skončila v příkopu. Posádka zdravotníků ji odvezla do nemocnice.
Jednotka hasičů z Holic zasahovala ve Velinách, kde skončil automobil na střeše. Při příjezdu hasičů byla již posádka mimo vozidlo a řidič byl v péči zdravotníků.
Po zadokumentování nehody policisty, hasiči otočili automobil zpět na kola a odstranili ho z komunikace.

Jedno osobní auto havarovalo na silnici v Boučí u Oloví na Sokolovsku. V autě cestovaly tři osoby, jedna z nich po nehodě zůstala zaklíněná uvnitř auta převráceného na střechu. Na místě zasahovaly tři jednotky hasičů.
Jako první museli vyprostit osobu z auta, poté hasiči zajistili místo nehody a spolupracovali se záchrannou službou. Provoz na silnici byl během řešení následků nehody omezený.

K převrácenému automobilu na střechu vyjeli profesionální hasiči z Jaroměře do obce Žernov. Dvě osoby byly z havarované dodávky v době příjezdu jednotky na místo venku. Osoby vyvázly bez zranění.
K dopravní nehodě se zraněním k Prášilům vyjely jednotky NP Šumava a PS Sušice. Jednotky provedly předlékařskou pomoc a zajištění místa nehody. ZZS odvezla tři zraněné osoby.
Jednotka PS Klatovy vyjela k úklidu po dopravní nehodě v ulici 5. května. Z vozidla unikal olej a chladící kapalina. Únik jednotka zlikvidovala sorbentem.
Profesionální trutnovští hasiči zasahovali u požáru dvou plastových kontejnerů na komunální odpad v části Bohuslavice. Událost se obešla beze škody.

Profesionální hasiči z Jaroměře provedli protipožární opatření na vozidle, které vyjelo mimo komunikaci a narazilo do stromu v části Rasošky – Dolní Ples. Jednu zraněnou osobu si převzali do péče záchranáři.

Druhý stupeň požárního poplachu byl vyhlášen při požáru opuštěného bývalého hotelu Čihák v Poddubí v okrese Praha-východ.
Osádky dvou cisteren a automobilové plošiny z českobudějovické stanice vyjely v Českých Budějovicích do ulice Z. Fibicha k ohlášenému požáru domu. Hasiči v dýchací technice na místě provedli průzkum domu a v jedné místnosti našli hořící kupičku novin.
Tu uhasili vysokotlakým proudem. U hořících novin našli dále ohořelou ruční brusku. Majitel domu byl v této době již z domu venku a převzali si ho zdravotníci ZZS. Požár způsobil škodu za 5 000,–, příčina vzniku požáru je v šetření.
Tři jednotky vyjely ke střetu nákladního a osobního vozidla na dálnici D2, ve směru na Bratislavu. Jak hasiči na místě zjistili, jednalo se již o území Slovenska, proto nehodu řešili zahraniční kolegové.
Čidlo EPS ohlásilo požár v objektu společnosti sídlící v ulici Žďárská ve Ždírci nad Doubravou. Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Chotěboř společně s jednotkami sborů dobrovolných hasičů z Krucemburku a Ždírce nad Doubravou.
Provedeným průzkumem místa zásahu hasiči zjistili, že se jedná o planý poplach.
Jednotka profesionálních hasičů ze stanice Havlíčkův Brod zasahovala u dopravní nehody osobního vozidla v ulici Nádražní v Havlíčkově Brodě. Nehoda se obešla bez zranění osob. Při nehodě došlo k úniku provozních kapalin. Hasiči únik zlikvidovali speciálním sorbentem.

Požár garáže s dílnou na Bruntálsku zaměstnal několik jednotek, hasiči uchránili rodinný domek
Šest jednotek hasičů zasahovalo ve středu 24. 1. 2018 pozdě večer v obci Široká Niva, místní části Pocheň (okres Bruntál) u požáru převážně dřevěné garáže s dílnou a…
Hasiči z Holic zasahují ve směru na Dolní Roveň u nárazu osobního vozidla do stromu.

V areálu autoopravny ve Valašském Meziříčí na Vsetínsku požár poškodil dva automobily
Ve středu 24. ledna 2018 večer došlo v areálu autoopravny ve Valašském Meziříčí na Vsetínsku k požáru nákladního a osobního automobilu.
Tři hasičské jednotky vyjely k požáru ve Vědomicích – Na průhonu na Litoměřicku. Hořela střecha domu u komínu.
Hasiči požár lokalizovali v 19:47 a zlikvidovali v 20:49. Zasaženou část střechy rozebrali. Příčina vzniku požáru se vyšetřuje.
Profesionální hasiči z Dobrušky a dobrovolní hasiči z Deštného v Orlických horách pomáhali likvidovat následky dopravní nehody autobusu. Vozidlo sjelo samovolně do stromu. Strom se pod tlakem ohnul a opíral se o telekomunikační vedení.
Po zadokumentování hasiči autobus nejprve vyprostili a poté nebezpečně nakloněný strom porazili a rozřezali.
HZS SŽDC vyjela k odčerpání vody v podchodu vlakové stanice Plzeň – Doubravka.
Generální partneři
- značková výstroj pro hasiče
- www.goodpro.cz
- info@goodpro.cz
- +420 377 983 459
- sanace po požáru
- www.mibag.cz
- info@mibag.cz
- +420 257 951 285
- hadice a vybavení
- www.phhp.cz
- prodej@phhp.cz
- +420 466 985 890
- hasičské vybavení
- www.vyzbrojna.cz
- info@vyzbrojna.cz
- +420 567 304 242
Partneři
- chorvatský výrobce hasičské EN 15090 zásahové obuvi
- www.saffobuv.cz
- zbynek.buchtik@jelen.hr
- +420 605 113 876
- hasičské vybavení
- www.eurofire.cz
- eurofire@eurofire.cz
- +420 577 320 382
- www.lifeline.cz
- info@lifeline.cz
- +420 732 214 475
- vše pro dobrovolné hasiče
- www.dobraci.sk
- dobraci@dobraci.sk
- +421 903 713 769
- Drony DJI - Enterprise
- www.stablecam.com
- smely@stablecam.com
- +420 464 609 501
- požární ochrana
- www.azjiskra.cz
- azjiskra@azjiskra.cz
- +420 266 710 941
- profesionální přenosné detektory plynů pro hasiče
- www.detektory-plynu.cz
- info@detektory-plynu.cz
- +420 466 655 488
- hasičská technika
- www.zekacz.cz
- zekacz@zekacz.cz
- 603 228 481
- skládací záchytné vany
- www.eccotarp.eu
- info@eccotarp.com
- +420 325 514 723, +420 737 802 153
- zastoupení Wawrzaszek ISS pro ČR
- www.wiss.cz
- L.stepanik@wiss.cz
- +420 608 180 668
- hasičské vybavení a požární ochrana
- www.3monrescue.cz
- info@3monrescue.cz
- +421 918 641 394
- prodej, servis, výroba přestaveb a úprav vozidel
- www.autoeder.cz
- prestavby@autoeder.cz
- +420 359 807 389
- značková aramidová vlákna
- www.teijinaramid.com
- info@goodpro.cz
- +420 377 983 459
- profesionální oděvy pro hasiče a obuv HAIX
- www.deva-fm.cz
- deva@deva-fm.cz
- +420 558 448 338
- požární a bezpečnostní vybavení
- www.hoc-teplice.cz
- info@hoc-teplice.cz
- +420 724 959 283
- hasičské vybavení
- www.probo-nb.cz
- info@probo-nb.cz
- +420 487 723 993
- hasičská technika
- www.tht.cz
- tht@tht.cz
- 461 755 111
- Sbírejte vysloužilé elektrospotřebiče!
- www.recyklujteshasici.cz
- info@recyklujteshasici.cz
- +420 731 822 540
- Párty stany, skládací stoly, židle
- www.tentino.cz
- obchod@tentino.cz
- +420 777 258 220
- funkční termoprádlo
- www.goodpro.cz
- info@goodpro.cz
- +420 377 983 459
- hasičská technika
- www.zht.cz
- info@zht.cz
- +420 580 582 966
- dodavatel hasičské techniky
- www.mototruck.cz
- mototruck@mototruck.cz
- +420 731 777 803
- odsávání zplodin
- www.plymovent.cz
- info@plymovent.cz
- +420 778 762 259
- lanový přístup & záchrana
- www.skyman.cz
- skyman@skyman.cz
- +420 737 049 489
- Svítilny pro profesionály
- www.eurolamp.cz
- eurolamp@eurolamp.cz
- +420 603 160 870
- hasičská technika
- www.scania.cz
- jaroslav.bezdekovsky@scania.cz
- 739 548 721
- hasičské a záchranné systémy
- www.zahas-technics.eu
- info@zahas-technics.eu
- +420 774 498 883
- výrobce hasičské techniky
- www.kobit-thz.cz
- info@kobit-thz.cz
- +420 469 699 412
- hasičské vybavení
- www.perspekta.cz
- brno.centrala@perspekta.cz
- +420 731 825 858
- hasičská technika
- www.tatra.cz
- tatra@tatra.cz
- 556 491 111
- český výrobce speciálních hasičských rukavic a obuvi
- www.holik-international.cz
- info@holik-international.cz
- +420 577 125 500