Pátek 16. dubna 2021, slouží směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Zásahy | Česká republika

Operační středisko vyslalo jednotky HZS Staňkov a SDH Holýšov na silnici I/26 ke kopci Trný ve směru na Stod, kde do sebe narazila tři osobní auta. Řidič jednoho z vozidel utrpěl velmi těžká poranění, posádka druhého vozu byla zraněna lehce a řidič třetího auta vyvázl bez zranění.

Hasiči těžce zraněného řidiče museli z vozidla vyprostit. Všechny pacienty si převzala do péče ZZS. Hasiči asistovali odtahové službě při nakládání vozidel. Na závěr hasiči odstranili z vozovky střepy a použitý sorbent. Silnice byla až do vyšetření nehody policií úplně uzavřena.

Požár skládky na Průmyslové ulici z Benátek nad Jizerou ve směru na Milovice likviduje několik jednotek hasičů. Vyhlášen byl druhý stupeň požárního poplachu. Plameny se podařilo dostat pod kontrolu krátce po osmnácté hodině.

Na místě zasahují s osmi cisternami jednotky ze stanic Mladá Boleslav a Stará Boleslav spolu s dobrovolnými hasiči z Lysé nad Labem, Benátek nad Jizerou, Smilovic a Milovic. Zásah čtyřmi proudy byl postupně ukončován po deváté hodině večerní, jednotky následně začaly odjíždět zpět na základny.