Sobota 7. prosince 2019, od 07:00 bude sloužit směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner zeka 970 OK
Zásahy | Česká republika

Na linku tísňového volání Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina vyl ohlášen požár osobního vozidla po nárazu do stromu u Velkého Beranova. Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Jihlava. Provedeným průzkumem místa zásahu hasiči zjistili, že k požáru nedošlo. Při nehodě se zranila jedna osoba.

Hasiči provedli zajištění havarovaného vozidla proti požáru a úniku provozních kapalin. Po zadokumentování dopravní nehody pomohli hasiči s naložením havarovaného vozidla na odtah. Příčinu nehody vyšetřují policisté.

Banner VIP: Devold 600x90 OK

Na linku tísňového volání Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina ohlášena dopravní nehoda osobního vozidla na komunikaci u obce Věž. K nehodě vyjely jednotky profesionálních hasičů ze stanice Havlíčkův Brod a Humpolec. Osobní vůz skončil po nehodě převrácený a boku mimo vozovku.

Při nehodě se zranili dva lidé a skončili v péči zdravotníků. Jednotky provedly na vozidle protipožární opatření a zamezily úniku provozních kapalin. Příčinu nehody vyšetřují policisté.

Banner mototruck OK