Úterý 21. ledna 2020, od 07:00 bude sloužit směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner eurofire_tubus OK
Zásahy | Česká republika
Banner ZPMVČR 211 600

Následky dopravní nehody dvou osobních automobilů likvidovala mezi obcemi Radobytce a Mirotice profesionální jednotka ze stanice Písek. Jednalo se o nehodu vozů VW Caddy a Chevrolet Spark. Když písecká jednotka přijela na místo, byly všechny tři zraněné osoby již v péči zdravotníků ZZS.

Hasiči havarované vozy zajistili proti požáru a proti dalšímu úniku provozních kapalin. Zároveň pomohli s transportem jedné zraněné osoby do vrtulníku LZS. Zásah hasiči ukončili poté, co naložili havarovaná auta na vozy odtahových služeb a dokončili úklid komunikace. Nehodu na místě šetřila Policie ČR.

Na linku tísňového volání Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina byl ohlášen požár obývacího pokoje v bytě na ulici Alšova v Havlíčkově Brodě. Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů z Havlíčkova Brodu společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů z Havlíčkova Brodu – Perknova.

Ještě před příjezdem jednotek na místo události se majiteli podařilo požár téměř uhasit. Jednotky provedly dohašení a zakouřené prostory odvětraly. Při požáru ani samotném zásahu nebyl nikdo zraněn. Majitel odhadl vzniklou škodu na 200 tisíc korun.

Banner hts jirny vole ne žádný slabý 970 OK