Úterý 7. července 2020, slouží směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner Eurofire termokamera
Zásahy | Česká republika
Banner VIP: Devold 600x90 OK

K dopravní nehodě do Damníkova vyjížděli profesionální hasiči z Lanškrouna. Jednalo se o náraz osobního vozidla do stromu. Ve vozidle se nacházela jedna osoba, která byla ještě před příjezdem hasičů z vozidla vytažena. Jednotka hasičů poskytla zraněnému řidiči první před lékařskou pomoc.

Zdravotnická záchranná služba si převzala řidiče do své péče a následně byla osoba transportována Leteckou záchrannou službou do nemocnice.

Policisté z obvodního oddělení z Františkových Lázní byli dne 18. června v odpoledních hodinách přivoláni do Františkových Lázních do části města Horních Loman, kde 47letý řidič zaparkoval osobní vozidlo značky Renault na dvoře domu a z místa odešel. Kolem 16:00 hodin došlo ke vzniku požáru vnitřní části vozidla.

Příčinou požáru byly pravděpodobně plynové zapalovače, které byly odloženy v interiéru vozidla. Ty se měly přehřát a následně vybouchnout. Požár zničil celé vozidlo, okna a poté i podhled střechy domu, u kterého bylo vozidlo zaparkované. Škoda byla předběžně odhadnuta na čásku kolem 100 000 korun.

Banner Hagemann OK