
Hasiči ze stanice HZS Klášterec nad Ohří a JSDH Ostrov zasahují u dopravní nehody osobního vozidla na silnici číslo 13 u Stráže nad Ohří, ve směru na obec Boč.
Hasiči ze stanice HZS Klášterec nad Ohří a JSDH Ostrov zasahují u dopravní nehody osobního vozidla na silnici číslo 13 u Stráže nad Ohří, ve směru na obec Boč.
V Sulislavi hasiči ze Stříbra zlikvidovali pomocí vysokotlakého proudu požár osobního auta v plném rozsahu. Provozní kapaliny, které unikly z požárem poškozené nádrže, zlikvidovali hasiči pomocí sorbentu. Požár napáchal škody předběžně za 20 tisíc na vozidle a za 300 tisíc na budově.
V Nýřanech místní profesionální a dobrovolní hasiči odčerpali vodu ze zaplavené technologie v 2. PP kulturního domu.
Dnešního dne kolem poledne se na silnici II. třídy č. 164 ve směru z Jindřichova Hradce na Otín stala tragická dopravní nehoda. Řidič vozu Citroen, jedoucí od obce Otín…
V Nýřanech hasiči otevřeli zabouchnutý byt, ve kterém ponechala majitelka jídlo na plotně bez dozoru.
Dvě jednotky hasičů zasahují od dnešního dopoledne u tragické nehody, která se stala na hlavní silnici č. I/16 nedaleko Sobotky na Jičínsku. Před jedenáctou hodinou…
K nehodě osobního vozidla s nákladním vyjížděli profesionální hasiči do Lukavice. Při nehodě nedošlo ke zranění osob. Hasiči ale museli zabezpečit velké množství nafty v nádrži nákladního automobilu. Uvnitř nádrže bylo přibližně 100 litrů nafty. Hasiči naftu postupně přečerpali do připravených nádob.
Uniklý drobný únik provozních náplní hasiči zasypali sorpční látkou i sorpčními rouškami. Poté byla odstraněna vozidla ze silnice a událost ze strany hasičů byla ukončena v 13. 37 hodin.
V ulici Wolkerova alej ve Svitavách místní profesionální hasiči provedli likvidaci olejové skvrny z nákladního vozidla.
Do Širokého Dolu směřovaly profesionální hasičské jednotky ze Svitav a Poličky, došlo zde k dopravní nehodě kamionu, který čelně narazil do stromu. Hasiči ihned po příjezdu na místo začali s vyprošťováním zraněného řidiče a ihned ji předali do péče zdravotníkům.
Hasiči dále zajistili kamion proti úniku provozních náplní a proti požáru. Dále bylo nutné odstranit následky nehody. Jednotky hasičů se vrátily zpět na své základny v 12.30 hodin.
Ve Staňkově hasiči pomohli se snesením pacienta do sanitky.
Jednotka HZS Podbořany vyjela na dopravní nehodu dvou osobních vozidel na křižovatku u sv. Václava. Došlo ke zranění jedné osoby.
V Plzni na Borských polích hasiči z PS Střed odstranili pruh nafty, který se táhl od ploché dráhy až k ulici Obchodní. Pohonné hmoty unikly z jeřábu.
Do Horních Ředic na Pardubicku vyjeli profesionální hasiči z Holic k nehodě osobního vozidla, skončilo na střeše.
Profesionální hasiči z Pardubic vyjeli do ulice Valčíkova k poškozenému vodovodnímu potrubí, voda dosahovala v době nahlášení hloubky přibližně 30 centimetrů.
Za Hojsovou Stráží ve směru na Hamry padl strom přes silnici a do kabelů tel. vedení. Došlo k jejich lehkému prověření. Strom zlikvidovali hasiči z jednotky SDH Železná Ruda.
Na místo střetu osobního automobilu a chodce vyjeli hasiči do Kunovic, do ulice Na Rynku. K události byla vyslána jednotka ze stanice Uherské Hradiště. Hasiči po příjezdu provedli poskytnutí první předlékařské pomoci a vyčkali příjezdu posádky zdravotnické záchranné služby. Po předání místa policii se hasiči vrátili zpět na základnu.
Ke střetu automobilu a ženy s dítětem v Otrokovicích na ulici Komenského vyjela místní profesionální jednotka. Hasiči okamžitě poskytli zraněným předlékařskou pomoc, po příjezdu zdravotnické záchranné služby byli oba chodci převezeni k dalšímu ošetření do nemocnice.
Jednotky HZS Praha stanice 2, 4, 5, 6 a 10 likvidovaly čtyřmi vodními proudy požár administrativního objektu v areálu bývalého závodu Xaverov.
Mezi Kolínem a Čáslaví, u obce Libenice, došlo ke střetu nákladního a osobního vozidla. Nehoda byla nahlášena s nutností vyproštění zraněných osob, na místo zamířily složky IZS. Doprava je odkláněna na objízdnou trasu.
Jednotky HZS Kladno a SDH Hřebeč vyjely k požáru chaty v osadě Hřebeč-Netřeby. V době příjezdu první jednotky byla celá chata v plamenech, na likvidaci požáru byly nasazeny dva C proudy.