
Hasiči HZS Praha společně s hasiči SŽDC Praha likvidovali v ulici Nádražní požár v plechové garáži a na střeše přilehlé budovy.

Hasiči HZS Praha společně s hasiči SŽDC Praha likvidovali v ulici Nádražní požár v plechové garáži a na střeše přilehlé budovy.
Hasiči z Hodonína, Veselí nad Moravou a obce Vnorovy zlikvidovali ve Veselí nad Moravou požár maringotky. Škoda byla vyčíslena na 50 tisíc korun.
Požár sazí v komíně likvidovali v Čimelicích místní dobrovolní hasiči společně s jednotkou profesionálních hasičů ze stanice Písek. Požár je beze škody.
V Janovicích nad Úhlavou hasiči z Klatov zlikvidovali následky střetu osobního auta s chodcem.
V Plané vyhlásilo operační středisko poplach místní jednotce SDH a vyslalo ji k požáru plynového kotle v RD. Zároveň vyjela i jednotka HZS Tachov. Požár zlikvidovali hasiči pomocí hasicího přístroje. Hasiči ani technik RWE nenaměřili žádné koncentrace nebezpečného plynu.
ZZS odvezla do nemocnice nadýchanou osobu. Požár napáchal škody předběžně za 10 tisíc korun, uchráněné hodnoty se odhadují na 5 milionů.

Do ulice Weinmannova v Ústí nad Labem zamířili profesionální hasiči k nahlášenému požáru osobního automobilu.
Pro ZZS transportovala českobudějovická profesionální jednotka v ulici K. Chocholy v Českých Budějovicích pacienta do sanitky.
Jednotka HZS Praha stanice 5 byla vyslána do ulice Úvalská k prověření signalizace čidla EPS. Průzkumem na místě bylo zjištěno, že se jednalo o spálené potraviny v prostoru vrátnice.
Profesionální hasiči z centrální stanice v Hradci Králové byli přivoláni k dopravní nehodě osobního automobilu, ke které došlo v Bělči nad Orlicí.
Vozidlo zn. Peugeot 206 dostalo na vozovce smyk, vyjelo mimo komunikaci a převrátilo se přes střechu. Řidička utrpěla pouze lehčí zranění, hasiči jí nasadili krční límec a předali do péče zdravotnické záchranné služby.
V Domažlicích hasiči otevřeli byt, pohřešovaná osoba se uvnitř nenacházela.
Jednotka HZS Praha stanice 3 byla vyslána do ulice Listova k požáru odpadu uvnitř koše. Průzkumem na místě bylo zjištěno, že byl požár odpadu uhašen před příjezdem jednotky na místo.
Novopačtí profesionální hasiči pomohli na žádost zdravotnické záchranné služby se snesením pacienta z bytu v ulici Sokolská ve Staré Pace do sanitky.

Profesionální hasiči (HZS MSK) z Ostravy-Poruby se postarali v pátek 11. 3. 2016 v podvečer o rychlé vytažení osobního automobilu Škoda Felicia z příkopu na hranici…
Do bytu, ze kterého protékala voda, vnikla v Nerudově ulici v Českých Budějovicích českobudějovická profesionální jednotka.
V obci Semněvice na parkovišti u bytových domů srazilo osobní auto dítě. Na místě zasahovaly jednotky HZS Staňkov a SDH Horšovský Týn, LZS a PČR. Hasiči dítěti předali plyšovou hračku.
Královédvorští profesionální hasiči likvidovali pomocí sorbentu benzinovou skvrnu z vozovky v ulici ve Dvoře Králové nad Labem.
V Plzni na Domažlické hasiči z PS Střed odstranili pomocí sorbentu naftu uniklou v důsledku technické závady z osobního auta.
V Chotěšově hasiči z Nýřan odstranili olej, který unikl z poškozeného OA. Nepojízdné vozidlo odtlačili mimo silnici.
Hasiči ze stanice v Moravské Třebové vyjeli do ulice Západní pomoci zdravotníkům s transportem pacienta.
V Plzni vyhlásilo operační středisko poplach jednotkám ze Slovan a z Košutky a vyslalo je do Božkova otevřít uzamčené osobní auto. To se povedlo PČR před jejich příjezdem. Společně pak vyprostili osobu a zahájili resuscitaci. Lékař konstatoval smrt.