Úklid vozovky od vyteklých provozních kapalin zajistili v Dolním Dvořišti po střetu dvou osobních automobilů profesionální hasiči ze stanice Kaplice. Nehoda se obešla bez zranění.
Česká republika
Profesionální hasiči z Trutnova vyjížděli do Janských Lázní k dopravní nehodě dvou osobních automobilů zn. Ford Galaxy a Opel Vectra. Jedno z vozidel skončilo po střetu na boku v příkopu. Čtyři osoby cestující ve vozech zůstaly nezraněny. Jednotka auto vyprostila zpět na komunikaci.
Profesionální hasiči z Dobrušky vyjížděli ke střetu dvou osobních automobilů zn. BMW a Škoda Fabia, ke kterému došlo na křižovatce silnic I/14 a II/298 u Dobrušky. Pravděpodobnou příčinnou bylo nedání přednosti v jízdě. Čtyři osoby utrpěly lehčí zranění a byly ošetřeny zdravotnickou záchrannou službou.
Jednotka zabezpečila vozidla a v místě nehody řídila dopravu. Uniklé provozní kapaliny zasypali hasiči sorbentem a uklidili komunikaci.
Jednotka sboru dobrovolných hasičů z Velké Chyšky provedla čištění kanalizace v obci.
Dobrovolní hasiči káceli během odpoledne stromy na žádost města v Borohrádku.

Tři děti byly zraněny při nehodě osobního automobilu u Čakova, zasahovala i posádka vrtulníku
U vážné dopravní nehody zasahovali v pondělí v podvečer českobudějovičtí profesionální hasiči. U obce Čakov havaroval osobní automobil tovární značky ARO, který sjel z…

V obci Střílky na Kroměřížsku hasiči zasahovali u úniku nafty z nádrže kamionu
V 15:51 hodin vyslal operační důstojník jednotky profesionálních hasičů ze stanic Morkovice – Slížany a Uherské Hradiště na místo hlášeného úniku nafty z proražené…
Profesionální hasiči z Broumova a dobrovolní hasiči z Adršpachu pomohli na žádost zdravotnické záchranné služby se snesením pacienta z bytu v horním Adršpachu do sanitky.
Dobrušští profesionální hasiči vyjížděli k otevření bytu do ulice Za Universitou v Dobrušce. Uvnitř byla nalezena osoba bez známek života.

Trutnovští a vrchlabští profesionální hasiči spolu s dobrovolnými hasiči ze Špindlerova Mlýnu byli přivoláni k dopravní nehodě autobusu, který sjel do příkopu ve Špindlerově Mlýnu. Ve voze cestovalo deset osob. Jednu starší osobu vyprostili hasiči, ostatní vystoupili sami.
Zraněná osoba byla předána do péče Horské sužby. Poté byla převezena na ošetření sanitou do nemocnice. Jednotky autobus pomocí vyprošťovacího automobilu vyprostily zpět na vozovku.
Jednotka profesionálních hasičů z Havlíčkova Brodu odstranila nakloněný strom přes elektrické vedení v obci Boňkov.
Planým poplachem (závadou na jističi) byl výjezd frymburské profesionální jednotky, která byla na základě ohlášení elektrické požární signalizace vyslána do obchodu v obci Studánky.
V Plzni vyjeli hasiči z PS Slovany do ulice Samaritská k dopravní nehodě dvou osobních aut. Jedna účastnice nehody si stěžovala na bolesti v oblasti krku. Velitel zásahu si na místo povolal ZZS. Provozní kapaliny z vozidla neunikly.
Profesionální hasiči z Rychnova nad Kněžnou a dobrovolní hasiči z Týniště nad Orlicí otevírali byt v ulici Dukelská v Týništi. Osoba uvnitř byla při vědomí. Hasiči jí podali kyslík. Po příjezdu zdravotnické záchranné služby na místo pomohli hasiči s transportem ženy do sanitky.
Profesionální hasiči ze stanice Strakonice likvidovali ve Strakonicích následky dopravní nehody osobního automobilu a motorky. Zdravotníci ZZS si do své péče převzali zraněného motorkáře.
Hasiči zajistili oba prostředky proti požáru a provedli kontrolu úniku provozních kapalin. Zásah následně jednotka ukončila po zadokumentování nehody Policií ČR úklidem komunikace.
U obce Střítež se střetla čtyři osobní vozidla. Při nehodě se zranili dva lidé a skončili v péči zdravotníků. Hasiči havarovaná vozidla zajistili proti požáru a místo události technicky zabezpečili.
Písecká profesionální jednotka vyjela ve svém městě do ulice Stanislava Maliny k odstranění nalomené větve, která visela nad silnicí.
Skvrnu po vyteklých provozních kapalin vyčistili ze silnice na Budějovickém Předměstí v Písku místní profesionální hasiči.

U nehody dvou osobních vozidel ve Vysokém Mýtě zasahovali hasiči, vyprošťovali řidiče i spolujezdkyni
U nehody dvou osobních vozidel ve Vysokém Mýtě zasahovali hasiči v pondělí 20. června v 13.51 hodin. Na silnici z Vysokého Mýta směrem na Litomyšl se už po chvíli začala…
Profesionální hasiči z Dobrušky a třebechovičtí dobrovolní hasiči vyjížděli k osobnímu automobilu zn. Hyunday, který vyjel mimo vozovku a převrátil se na střechu. Dopravní nehoda se stala na komunikaci č. II/298 vedoucí z obce Ledce do Polánek nad Dědinou.
Řidička vyvázla bez zranění a z vozu se dostala sama. Jednotky provedly na vozidle protipožární opatření. Vozovka byla v místě průjezdná kyvadlově jedním pruhem.
Kalendář nejbližších akcí
| 26.01.2026 | Závod v běžeckém lyžování bude na konci ledna v Bedřichově |
|---|
Generální partneři
- hadice a vybavení
- www.phhp.cz
- prodej@phhp.cz
- +420 466 985 890
- sanace po požáru
- www.mibag.cz
- info@mibag.cz
- +420 257 951 285
- hasičské vybavení
- www.vyzbrojna.cz
- info@vyzbrojna.cz
- +420 567 304 242
- značková výstroj pro hasiče
- www.goodpro.cz
- info@goodpro.cz
- +420 377 983 459
Partneři
- výrobce hasičské techniky
- www.kobit-thz.cz
- info@kobit-thz.cz
- +420 469 699 412
- český výrobce speciálních hasičských rukavic a obuvi
- www.holik-international.cz
- info@holik-international.cz
- +420 577 125 500
- hasičské vybavení
- www.probo-nb.cz
- info@probo-nb.cz
- +420 487 723 993
- profesionální oděvy pro hasiče a obuv HAIX
- www.deva-fm.cz
- deva@deva-fm.cz
- +420 558 448 338
- skládací záchytné vany
- www.eccotarp.eu
- info@eccotarp.com
- +420 325 514 723, +420 737 802 153
- hasičská technika
- www.scania.cz
- jaroslav.bezdekovsky@scania.cz
- 739 548 721
- hasičská technika
- www.zht.cz
- info@zht.cz
- +420 580 582 966
- hasičské vybavení a požární ochrana
- www.3monrescue.cz
- info@3monrescue.cz
- +421 918 641 394
- profesionální přenosné detektory plynů pro hasiče
- www.detektory-plynu.cz
- info@detektory-plynu.cz
- +420 466 655 488
- požární a bezpečnostní vybavení
- www.stimax.cz
- info@stimax.cz
- +420 472 714 017
- hasičské vybavení
- www.perspekta.cz
- brno.centrala@perspekta.cz
- +420 731 825 858
- hasičské vybavení
- www.eurofire.cz
- eurofire@eurofire.cz
- +420 577 320 382
- bezfluorové hasicí technologie
- www.hexfire.eu
- info@hexfire.eu
- funkční termoprádlo
- www.goodpro.cz
- info@goodpro.cz
- +420 377 983 459
- dodavatel hasičské techniky
- www.mototruck.cz
- mototruck@mototruck.cz
- +420 731 777 803
- požární ochrana
- www.azjiskra.cz
- azjiskra@azjiskra.cz
- +420 266 710 941
- hasičská technika
- www.tatra.cz
- tatra@tatra.cz
- 556 491 111
- prodej, servis, výroba přestaveb a úprav vozidel
- www.autoeder.cz
- prestavby@autoeder.cz
- +420 359 807 389
- lanový přístup & záchrana
- www.skyman.cz
- skyman@skyman.cz
- +420 737 049 489
- Drony DJI - Enterprise
- www.stablecam.com
- smely@stablecam.com
- +420 464 609 501
- hasičská technika
- www.tht.cz
- tht@tht.cz
- 461 755 111
- Sbírejte vysloužilé elektrospotřebiče!
- www.recyklujteshasici.cz
- info@recyklujteshasici.cz
- +420 731 822 540
- vše pro dobrovolné hasiče
- www.dobraci.sk
- dobraci@dobraci.sk
- +421 903 713 769
- značková aramidová vlákna
- www.teijinaramid.com
- info@goodpro.cz
- +420 377 983 459
- odsávání zplodin
- www.plymovent.cz
- info@plymovent.cz
- +420 778 762 259
- zastoupení Wawrzaszek ISS pro ČR
- www.wiss.cz
- L.stepanik@wiss.cz
- +420 608 180 668
- #JSMEJEDNIZVAS
- www.proizs.cz
- info@proizs.cz
- +420 770 134 280
- čtyřkolky nejen pro hasiče
- www.ctyrkolky-bce.cz
- info@ctyrkolky-bce.cz
- +420 267 315 730


