
V Klenčí pod Čerchovem narazil kamion do domu, řidiče museli hasiči vyprostit
Dne 26. března 2018 v 14:55 hodin došlo k dopravní nehodě na silnici II. třídy č. 189 v obci Klenčí pod Čerchovem.
Dne 26. března 2018 v 14:55 hodin došlo k dopravní nehodě na silnici II. třídy č. 189 v obci Klenčí pod Čerchovem.
K dopravní nehodě se zraněním do ulice Karlova v Plzni vyjela jednotka PS Střed. Jednalo se o srážku osobního vozidla a vozidla odtahové služby.
Při nehodě došlo ke zranění řidičky osobního vozu a policistky jedoucí ve voze odtahové služby. Hasiči provedli protipožární opatření a odpojení akumulátoru. Událost si převzala PČR.
Jednotka PS Střed vyjela k likvidaci skvrny z proražené olejové vany do ulice Fügnerova v Plzni.
V sobotu 24. 3. 2018 proběhla v areálu školícího a vzdělávacího střediska ve Zbirohu rozsáhlá odborná příprava JSDHO zaměřená na požární zásah uvnitř budov.
Ve čtvrtek 22. března 2018 proběhl pod záštitou Odboru ochrany obyvatelstva a krizového řízení další seminář pro studenty Policejní akademie České republiky v Praze se…
Jednotka PS Nýřany vyjela do ulice Nová k nahlášenému úniku plynu v bytovém domě. Hasiči provedli ve spolupráci s technikem plynáren měření koncentrací s negativním výsledkem.
Během kondiční jízdy trutnovských profesionálních hasičů zaznamenala posádka vozu osobu, která zkolabovala na nábřeží Václava Havla. Na místo přivolali zdravotnickou záchrannou službu a osobě poskytli první předlékařskou péči.
V pondělí 26. března 2018 v 13,18 hod byla jednotka profesionálních hasičů ze stanice Žďár nad Sázavou vyslána k ohlášené dopravní nehodě dodávky na komunikaci u obce…
Hasiči PS Přeštice vyjeli k odstranění poškozených větví visících z topolu nad hřištěm v ulici Průmyslová.
Profesionální hasiči z centrální stanice likvidovali požár odpadkového koše ve Švehlově ulici.
Jednotka PS Staňkov vyjela do obce Puclice k transportu pacienta do vozu ZZS.
Hasiči PS Košutka vyjeli do ulice Lipová v Horní Bříze k otevření bytu. Malé dítě zabouchlo matku na balkoně a ta se nemohla dostat dovnitř. Hasiči pomocí výškové techniky vnikli do bytu přes okno, balkon otevřeli a dítě předali matce.
V Jílovém na Děčínsku došlo během výkopových prací u novostavby v ulici K. H. Máchy k úniku plynu. Na místo okamžitě vyjely dvě jednotky hasičů z Jílového a Děčína. K události také vyrazili energetici, plynaři a také strážníci MP Jílové, kteří na místo přijeli jako první a okamžitě zahájili nutnou evakuaci části ulice.
Po příjezdu hasičů a plynařů došlo k následnému zastavení úniku plynu a po kontrole okolí byla evakuace okolních domů odvolána.
Na sídlišti Vajgar v Jindřichově Hradci zasahovala jindřichohradecká profesionální jednotka u nouzového otevření dveří bytu.
V ulici Zahradníkova v Brně hasiči ze stanice Lidická pomohli zdravotníkům s ošetřením a transportem zraněné osoby.
Profesionální jednotka ze stanice České Budějovice vyjela ve svém městě na Lidickou třídu k nouzovému otevření dveří bytu. Osobu uvnitř si převzala ZZS.
Jednotka PS Sušice vyjela na náměstí Svobody k transportu pacienta do vozu ZZS.
Profesionální jednotka z Hodonína zasahuje na silnici číslo 55 ve směru na Rohatec u střetu dvou osobních vozidel, 3 osoby byly zraněny.
Na hlavní silnici u obce Hrušky zasahovali hasiči z Břeclavi u nehody dvou osobních vozidel, jeden člověk byl zraněn.
Dvě jednotky zasahují na 26. kilometru silnice číslo 52 ve směru na Brno u nehody osobního a dvou nákladních vozidel. Hasiči zajistili místo nehody, jednoho člověka do nemocnice transportoval vrtulník.
06.09.2025 | Firefit 2025 se stal neoficiálním mistrovstvím ČR, dynamické TFA míří v… |
---|