Profesionální hasiči z Trutnova otevřeli dopoledne seniorce zabouchnutý byt v ulici Pionýrů.
Zásahy | Česká republika
Pomocí vyprošťovacího automobilu vytáhli českokrumlovští profesionální hasiči v ulici K Učilišti ve Větřní z příkopu dodávku.
V Krucemburku skončil osobní automobil mimo komunikaci. Nehoda se obešla bez zranění, hasiči provedli protipožární opatření a zajistili místo nehody. Po zadokumentování vůz vytáhli zpět na komunikaci.
V Dubňanech, v ulici Fr. Vlacha, hasiči ze dvou jednotek likvidovali vysokotlakým vodním proudem požár osobního vozidla.
Profesionální hasiči ze stanice Frymburk byli společně s jednotkou SDH obce Vyšší Brod vysláni do ulice Elektrárna ve Vyšším Brodě, kde byla nahlášena dopravní nehoda. Jednalo se o nehodu osobního auta, které narazilo do vozu nákladního.
V osobním autě utrpěla zranění řidička. Zdravotníci ZZS u ní okamžitě zahájili resuscitaci, hasiči byli nápomocni. U nehody přistál vrtulník LZS. Policie ČR vozovku v místě nehody uzavřela. Zranění řidičky byla bohužel neslučitelná se životem, lékař po dlouhém neúspěšném oživování konstatoval smrt.
Rychnovští profesionální hasiči a dobrovolní hasiči z Častolovic odstranili dopoledne strom z vozovky mezi Rychnovem nad Kněžnou a Jedlinou.
Profesionální hasiči z hradecké centrální stanice otevřeli ráno na parkovišti Flošna nastartované osobní vozidlo, které poté předali majitelce.
Nikdo nebyl zraněn při dopravní nehodě osobního auta, které havarovalo ve Vimperku, části obce Pravětín. Profesionální hasiči ze stanice Vimperk zajistili havarované auto protipožárním opatřením, provedli kontrolu úniku provozních kapalin a zabezpečili celkově místo nehody. Tu šetřila Policie ČR.
Ke střetu osobního a nákladního vozidla vyjeli hasiči ze dvou jednotek na 193,5. kilometr dálnice D1 ve směru na Prahu. Nikdo nebyl zraněn, hasiči zajistili místo nehody a uniklé provozní kapaliny zasypali sorbentem.

Profesionální hasiči z Hořic vyjeli ráno k osobnímu vozidlu, které havarovalo u Hořic. Ve voze cestovaly dvě osoby. Hasiči pomohli zdravotnické záchranné službě s ošetřením jedné z nich, která utrpěla zranění.
Poté byl pacient odvezen do nemocnice. Komunikace byla ošetřena Údržbou silnic, která byla na místo přivolána.

Jednotka ze stanice Most zasahuje u dopravní nehody osobního vozidla v obci Havraň u čerpací stanice ONO. Hasiči vyprostili jednu zraněnou osobu a předali jí Záchranné zdravotní službě, dále provedli protipožární opatření.
Profesionální hasiči z Jičína a dobrovolní hasiči ze Sobotky byli časně ráno přivoláni osobnímu vozidlu, které havarovalo na střechu mimo vozovku do vody v obci Hřmenín. Řidičku, která byla mírně podchlazená, ošetřila na místě zdravotnická záchranná služba.
Hasiči vozidlo otočili zpět na kola a provedli protipožární opatření.
V Českém Krumlově na třídě T. G. Masaryka transportovali českokrumlovští profesionální hasiči na žádost ZZS pacienta z 2. patra domu do sanitky.
Následky nehody likvidovali suchovrbenští profesionální hasiči na Pražské třídě v Českých Budějovicích. Hasiči provedli kontrolu havarovaného osobního auta a úklid vozovky. Nehoda je bez zranění.
Pomoc muži, který spadl z postele a nemohl se sám dostat zpět, poskytli v bytě v ulici 17. listopadu v Písku místní profesionální hasiči.
Prostřednictvím technologie e-call obdrželi hasiči informaci o nehodě osobního auta, které podle lokalizace havarovalo v Týně nad Vltavou v místě zvaném Fišerák. Žádná osoba e-callem nereagovala. K nehodě byli vysláni profesionální hasiči z týnské stanice. Průzkumem zjistili, že jde o nehodu osobního auta značky Škoda Karoq, které stojí na silnici na kolech.
Jedno z nich je vylomené, aktivovaly se airbagy, z auta nevytékaly žádné provozní kapaliny. Řidič cizí státní příslušnosti neměl viditelná zranění, přesto byl zkontrolován zdravotníky ZZS. Hasiči po průzkumu vozu i místa nehody předali nehodu k šetření policistům.
Profesionální hasiči z českobudějovické stanice monitorovali v Kněžskodvorské ulici v Českých Budějovicích možný požár sazí v komíně. Průzkum ukázal, že komín je studený a čistý. Hasiči doporučili majiteli kontrolu odborníkem.
Na dálnici D1 u Studénky došlo k nehodě kamionu a tří dalších vozidel. Na místě zasahovaly složky IZS.

U nehody u Lidéřovic zasahoval i vrtulník LZS, řidič s osobním automobilem narazil do stromu
Vážnou dopravu nehodu řešily všechny složky integrovaného záchranného systému ve středu 2. února 2022 večer u obce Peč, části obce Lidéřovice.

Neobvyklý zásah měli profesionální hasiči z táborské stanice, když zasahovali na náměstí Mikuláše z Husi v Táboře, kam do podzemního kontejneru na papír spadly paní uklízečce klíče od budovy okresního soudu. Hasiči přes ovládací panel kontejner otevřeli a klíče našli.
Generální partneři
- hasičské vybavení
- www.vyzbrojna.cz
- info@vyzbrojna.cz
- +420 567 304 242
- hadice a vybavení
- www.phhp.cz
- prodej@phhp.cz
- +420 466 985 890
- sanace po požáru
- www.mibag.cz
- info@mibag.cz
- +420 257 951 285
- značková výstroj pro hasiče
- www.goodpro.cz
- info@goodpro.cz
- +420 377 983 459
Partneři
- značková aramidová vlákna
- www.teijinaramid.com
- info@goodpro.cz
- +420 377 983 459
- funkční termoprádlo
- www.goodpro.cz
- info@goodpro.cz
- +420 377 983 459
- vše pro dobrovolné hasiče
- www.dobraci.sk
- dobraci@dobraci.sk
- +421 903 713 769
- čtyřkolky nejen pro hasiče
- www.ctyrkolky-bce.cz
- info@ctyrkolky-bce.cz
- +420 267 315 730
- skládací záchytné vany
- www.eccotarp.eu
- info@eccotarp.com
- +420 325 514 723, +420 737 802 153
- hasičské vybavení
- www.eurofire.cz
- eurofire@eurofire.cz
- +420 577 320 382
- dodavatel hasičské techniky
- www.mototruck.cz
- mototruck@mototruck.cz
- +420 731 777 803
- Program podpory hasičů
- www.csgfoundation.com
- info@csgfoundation.com
- hasičská technika
- www.zht.cz
- info@zht.cz
- +420 580 582 966
- hasičská technika
- www.tatra.cz
- tatra@tatra.cz
- 556 491 111
- bezfluorové hasicí technologie
- www.hexfire.eu
- info@hexfire.eu
- hasičská technika
- www.tht.cz
- tht@tht.cz
- 461 755 111
- zastoupení Wawrzaszek ISS pro ČR
- www.wiss.cz
- L.stepanik@wiss.cz
- +420 608 180 668
- #JSMEJEDNIZVAS
- www.proizs.cz
- info@proizs.cz
- +420 770 134 280
- výrobce hasičské techniky
- www.kobit-thz.cz
- info@kobit-thz.cz
- +420 469 699 412
- odsávání zplodin
- www.plymovent.cz
- info@plymovent.cz
- +420 778 762 259
- Sbírejte vysloužilé elektrospotřebiče!
- www.recyklujteshasici.cz
- info@recyklujteshasici.cz
- +420 731 822 540
- hasičské vybavení a požární ochrana
- www.3monrescue.cz
- info@3monrescue.cz
- +421 918 641 394
- hasičská technika
- www.scania.cz
- jaroslav.bezdekovsky@scania.cz
- 739 548 721
- prodej, servis, výroba přestaveb a úprav vozidel
- www.autoeder.cz
- prestavby@autoeder.cz
- +420 359 807 389
- mobilní aplikace pro vyhlášení poplachu jednotkám
- www.hasinet.cz
- info@hasinet.cz
- požární a bezpečnostní vybavení
- www.stimax.cz
- info@stimax.cz
- +420 472 714 017
- profesionální přenosné detektory plynů pro hasiče
- www.detektory-plynu.cz
- info@detektory-plynu.cz
- +420 466 655 488
- požární ochrana
- www.azjiskra.cz
- azjiskra@azjiskra.cz
- +420 266 710 941
- hasičské vybavení
- www.probo-nb.cz
- info@probo-nb.cz
- +420 487 723 993
- hasičské vybavení
- www.perspekta.cz
- brno.centrala@perspekta.cz
- +420 731 825 858
- profesionální oděvy pro hasiče a obuv HAIX
- www.deva-fm.cz
- deva@deva-fm.cz
- +420 558 448 338
- lanový přístup & záchrana
- www.skyman.cz
- skyman@skyman.cz
- +420 737 049 489
- český výrobce speciálních hasičských rukavic a obuvi
- www.holik-international.cz
- info@holik-international.cz
- +420 577 125 500



