Pondělí 25. května 2020, slouží směna B. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner Stimax.cz 970
Zásahy | Česká republika
Banner Agrotec 600 OK

Profesionální hasiči ze Dvora Králové nad Labem a Trutnova i dobrovolní hasiči z Hajnic pomáhali odstraňovat následky dopravní nehody, jež se stala na silnici I/37 na hlavním silničním tahu do Trutnova. Došlo ke střetu dvou osobních vozidel. Oba řidiči byli předáni do péče záchranářů. Ti nakonec převezli jednu osobu do nemocnice.

Silnice byla v době zásahu neprůjezdná, protože klimatické podmínky a stav vozovky neumožňovaly kyvadlové řízení dopravy. Jednotka zajistila místo dopravní nehody a na havarovaných vozidlech provedla protipožární opatření. Nakonec zajistili hasiči úklid vozovky.

Profesionální hasiči z Rychnova nad Kněžnou a dobrovolní hasiči z Kostelce nad Orlicí vyjížděli k dopravní nehodě osobního automobilu, jenž narazil do stromu u obce Lhoty u Potštejna. Došlo ke zranění jedné osoby, které poskytli hasiči první předlékařskou­ pomoc.

Jednotky dále zajistily vozidlo proti vzniku požáru a po nezbytném zadokumentování dopravní nehody převrátila vozidlo zpět na kola. Zraněnou osobu převezli záchranáři do zdravotnického zařízení.

Banner MIBAG_2012 OK