
V Modřanské ulici v Praze hasiči zajistili nehodu dvou osobních vozidel a předali zraněné osoby do péče ZZS.
V Modřanské ulici v Praze hasiči zajistili nehodu dvou osobních vozidel a předali zraněné osoby do péče ZZS.
Elektrická požární signalizace ohlásila požáru v objektu obchodního centra ve Světlogorské ulici v Táboře. Táborská profesionální jednotka průzkumem zjistila, že pod schodištěm je ohořelá textilie. Již uhašena zaměstnanci centra.
Ti také již částečně odvětrali zakouřené schodiště. Hasiči textilii namočili do vody a dokončili odvětrávání. Škoda je nulová.
Profesionální jednotka z královéhradecké centrální stanice zajistila likvidaci požáru malého odpadkového koše na Malém náměstí. Požár se obešel beze škody.
Profesionální hasiči ze stanice Suché Vrbné spolupracovali s jednotkou podnikových hasičů Železniční správy v Českých Budějovicích v ulici U Nádraží, kde byl na střeše domu uvolněný plech.
Průzkum ukázal, že zde není možné ustavit hasičskou výškovou techniku. Místo bylo zajištěno a předáno majiteli k dalšímu řešení.
K obci Norberčany vyjely složky IZS k nehodě autobusu, na místo letí i vrtulník.
K ohlášenému požáru osobního auta byli do Nicova vysláni profesionální hasiči ze stanice Vimperk a dobrovolní hasiči obce Stachy. Na místě se ukázalo, že auto značky Nissan Almera nehoří. Pouze mu praskla hadice chlazení. Jednalo se o technickou závadu. Hasiči vůz zajistili.
Ve Strakonicích ve Volyňské ulici spadnul billboard na zábradlí a zaparkovaná auta. Strakonická profesionální jednotka na místě nakonec nezasahovala, událost si převzali pracovníci Městského úřadu ve Strakonicích.
Pět jednotek zasahuje v Nesměřicích na Kutnohorsku u požáru trávy.
Profesionální jednotka ze stanice Dobruška odstranila nebezpečně nakloněný strom, který hrozil pádem do vozovky v části Valu Provoz.
Profesionální jednotka hasičů odstranila v části Hořejší Vrchlabí dva stromy, které byly nakloněné nad komunikací.
Na silnici číslo 35 za obcí Býšť směrem na Hradec Králové leží strom přes jeden pruh. Hasiči ze stanice Holice vyjíždějí strom odstranit.
Blatenští profesionální hasiči vyjeli do obce Lnáře k odstranění spadlého stromu. Hasiči však žádný nebezpečný strom nenašli.
V uvedené lokalitě bylo pouze několik stromů značně poškozených stářím a hnilobou, které do budoucna můžou být nebezpečím pro projíždějící vozidla. Toto zjištění bylo prostřednictvím operačního střediska nahlášeno SÚS Strakonice.
Osádky dvou cisteren a automobilové plošiny profesionálních hasičů ze stanice České Budějovice byly v úterý 18. února v dopoledních hodinách ve svém městě vyslány do…
K požáru odpadkového koše vyjížděli do Bolzanovy ulice v Jičíně do areálu nemocnice profesionální hasiči z Jičína. Požár byl zlikvidován před příjezdem jednotky, nebyla způsobena žádná škoda.
Hasiči zasahují v Mělníku v ulici Legionářů u dopravní nehody osobního automobilu do domu. Jedna zraněná osoba skončila v péči zdravotnické záchranné služby. Hasiči na místě provedli protipožární opatření.
Požár stromu a klestí v ulici Cukrovar v Rosicích likvidovali hasiči vysokotlakým vodním proudem.
Do ulice K Železnici v Brně vyjeli hasiči k požáru osobního automobilu. Uhasili ho vysokotlakým vodním proudem. Škoda byla vyčíslena na 80 tisíc korun.
V ulici Poříčí v Blansku zasahovali hasiči u nehody osobního vozidla a dodávky, nikdo nebyl zraněn.
Hasiči z centrální stanice v Praze vyprošťovali dvě osoby, zaklíněné po střetu auta s tramvají na náměstí I. P. Pavlova v Praze 2.
Po vyproštění byly osoby předány ZZS. Jednotka zajistila místo nehody proti vzniku požáru a předala případ kolegům z HZS DPP a Policii ČR.
Ve Zlaté Koruně, části obce Plešovice transportovali profesionální hasiči ze stanice Český Krumlov pacienta z domu do sanitky.