
Jednotka ze Svitav zasahovala v Lačnově u nehody osobního vozidla, skončil pod mostkem. Řidič se z vozu dostal sám, předán byl do péče zdravotníků.
Zaklíněný vůz hasiči vyprostili pomoci jeřábu.

Jednotka ze Svitav zasahovala v Lačnově u nehody osobního vozidla, skončil pod mostkem. Řidič se z vozu dostal sám, předán byl do péče zdravotníků.
Zaklíněný vůz hasiči vyprostili pomoci jeřábu.
Za obcí Drnholec, směrem na Mikulov, zasahují hasiči u nehody nákladního vozidla. Nikdo nebyl zraněn, hasiči zajistili místo nehody, vytáhli auto z příkopu a očistili komunikaci.

Na silnici číslo 21 u hráze jesenické přehrady zasahují hasiči u dopravní nehody jednoho osobního auta. Jedna zraněná osoba je v péči záchranné služby, hasiči připravují poblíž místa nehody prostor pro přistání vrtulníku. Provoz na silnici je omezený.
Hasiči vyjeli do podniku Mondi Štětí a.s. ve Štětí, kde hořela olejová vývěva. Požár, který způsobilo zadřené ložisko, byl zlikvidován ručním hasicím přístrojem. Vývěva byla rozebrána a zkontrolována.
Profesionální jednotka hasičů z Náchoda vyjela k ohlášené železniční dopravní nehodě, kdy mělo dojít u Vysokova ke srážce vlaku s člověkem. Zraněná osoba byla v péči zdravotnických záchranářů. Ve vlaku nikdo kromě posádky necestoval.
Náchodští hasiči pomohli se zajištěním místa události a vrátili se zpět na základnu, k místu události byla vyslána také drážní jednotka z České Třebové.
V ulici Průmyslová ve Vysokém Mýtě zasahovaly složky IZS u nehody dvou osobních vozidel a motorky. Dva lidé se zranili.
Tři jednotky zasahovaly mezi Chodovou Planou a Výškovem u nehody osobního vozidla, přetočilo se přes střechu.

U dopravní nehody osobního vozidla a motorky v obci Kramolna zasahovali profesionální hasiči ze stanice Náchod. Jeden člověk byl při nehodě zraněn, do péče si jej převzal ZZS.
Hasiči zajistili místo události a zkontrolovali, zda nedochází k úniku provozních kapalin.
Na 30. kilometr dálnice D11 vyjeli hasiči k nahlášenému požáru dodávky. Uhašen byl před jejich příjezdem.
V Šafaříkově ulici v Hradci Králové prověřovali profesionální hasiči z centrální stanice ohlášený únik plynu v bytovém domě. Jednotka průzkumem zjistila, že plyn unikal z karmy v bytě v přízemí. Nikdo nebyl při události zraněn.
Na křižovatku ulic Jihlavská a Okružní v Humpolci vyjela místní profesionální jednotka k nehodě dvou osobních vozidel. ZZS transportovala jednu zraněnou osobu do nemocnice k dalšímu ošetření.

Čtyři hasičské jednotky vyjely 14. května 2020 odpoledne k požáru bytu v Hrnčířské ulici v Ústí nad Labem.
Vrchlabská profesionální jednotka provedla likvidaci následků dopravní nehody tří osobních vozidel v části Prostřední Lánov. Při nehodě nebyl nikdo zraněn, nedošlo ani k úniku provozních kapalin.

Pražští hasiči zasahovali v ulici K přehradám v Praze 5 u požáru v motorové části nákladního vozidla.
Požár byl rychle zlikvidován jedním proudem vody, zásah několik minut blokoval dopravu. Příčinou požáru byla technická závada.
V Branišovicích zasahovali hasiči z Pohořelic u požáru kola kamionu. Škoda byla vyčíslena na 30 tisíc korun.

K nehodě auta a motocyklisty vyjížděli hasiči do ulice Pichlova v Pardubicích. Motocyklista je v péči zdravotníků.
U dopravní nehody dvou osobních vozidel v obci Bílý Újezd zasahovali profesionální hasiči z Dobrušky a JSDH Solnice. Vozidla zůstala mimo vozovku. Došlo k menšímu úniku provozních kapalin, které hasiči zlikvidovali.
Za Uherským Brodem, směrem na Luhačovice, zasahují složky IZS u dopravní nehody nákladního a osobního vozidla.
Ve Slezské ulici v Orlové zasahují hasiči u nehody osobního vozidla, narazilo do plotu. Nikdo nebyl zraněn.
Nedaleko Horních Věstonic, u hory Obora, hasiči z Mikulova a Perné pomohli s transportem zraněné osoby z těžko přístupného terénu do vozidla ZZS.