Profesionální hasiči z centrální stanice Hradec Králové vyjeli do domu v ulici Polní v Hradci Králové z důvodu podezření na únik plynu. Jednotka zkontrolovala všechna patra domu, zvýšené hodnoty nebyly naměřeny.
Zásahy | Česká republika
V ulici Palackého ve Vyškově zasahovali hasiči u nehody osobního vozidla, nikdo nebyl zraněn.
K pomoci muži na invalidním vozíku byli do Štěnkova přivoláni profesionální hasiči z královéhradecké centrální stanice. Vozíčkář zůstal v polovině schodů na mobilní plošině. Hasiči muže sundali zpět domů.

Z kamionu nedaleko komunikace z Přerova do Kokor unikl chlornan sodný
Ve středu 6. září 2017 byl v 11 hodin oznámen na operační středisko HZS Olomouckého kraje únik nebezpečné látky z proražené nádrže nedaleko komunikace z Přerova do Kokor.
Za Čachrovem ve směru na Železnou Rudu sjelo osobní auto z vozovky, narazilo do svahu a převrátilo se na bok zpět na silnici. Ve vozidle cestovaly dvě osoby.
V době příjezdu hasičů z Klatov byly obě mimo vozidlo, vyvázly bez zranění. Hasiči převrátili auto zpět na kola a odstavili ho na blízké odpočívadlo. Uniklé provozní kapaliny zasypali sorbentem.
K možnému požáru pravděpodobně v areálu sběrného dvora v Lipně nad Vltavou vyjela profesionální jednotka ze stanice Frymburk. Jednalo se o planý poplach – pálení na pozemku obce.
V rámci spolupráce složek IZS zasahovaly dvě jednotky hasičů u nálezu nevybuchlé munice, kterou našli dělníci při stavebních pracích na pozemku školy v Mnichovicích.
Před příjezdem hasičů bylo evakuováno cca 600 dětí, po zajištění munice pyrotechnikem PČR byla budova ZŠ opět zpřístupněna dětem.
Únik benzínu z nádrže osobního automobilu v ulici Sedláčkova v Brně zlikvidovali místní profesionální hasiči.
Ve Vysočanech hasiči z Tachova společně s jednotku SDH Bor odstranili ze silnice provozní kapaliny uniklé v důsledku nehody osobního auta a traktoru. Při nehodě nebyl nikdo zraněn.

Hasiči na Semilsku likvidovali požár Tatry 815 s přívěsem
Profesionální hasiči ze Semil a Jilemnice společně s dobrovolnými jednotkami Roprachtic a Vysokého nad Jizerou vyjížděli 06.09.2017 před 10. hodinou k požáru nákladního…
V Hanojské ulici v Táboře zkoušeli místní profesionální hasiči dostat se do samovolně uzamčeného osobního auta Audi Q7, ve kterém zůstalo malé dítě.
Hasičům se nepodařilo auto nijak otevřít. Majitelka vozu nakonec přivolala specializovanou firmu, jejíž pracovník auto odemknul. Dítě bylo v pořádku.
Soběslavští profesionální hasiči spolupracovali v Soběslavi v ulici Na Ohradě se ZZS u nouzového otevření dveří a následného transportu pacientky do sanitky.
Profesionální hasiči z královéhradecké centrální stanice byli přivoláni k nálezu 15 barelů s neznámou látkou. Sudy se nacházely několik metrů od silnice vedoucí mezi Krňovicemi a Bělečkem.
Hasiči zjistili, že 5 sudů je prázdných a 10 zbývajících obsahuje silné kyseliny a zásady. Na místo se dostavil také pracovník České inspekce životního prostředí, kterému bylo místo předáno. Odvoz zajistí Hradecké služby.
V Kamenném Újezdu profesionální a dobrovolní hasiči z Nýřan zachránili ze stromu kočku.

K neobvyklému zásahu vyjeli hasiči z vyškovské stanice. Zachraňovali ovci, která uvízla ve svahu kamenolomu nedaleko Lulče.
Hasiči se ke zvířeti slanili a zajistili jej proti pádu. Následně ovečku vytáhli zpět a vrátili do nedalekého ohradníku. Celá akce netrvala déle než tři čtvrtě hodiny.
Drážní hasiči z České Třebové káceli stromy podél trati v Česticích.
V Nýřanech na Masarykovo náměstí místní hasiči HZS a SDH odmontovali v čekárně u dětské lékařky poškozenou zářivku a překontrolovali strop termokamerou.

Při zásahu v zakouřených sklepních místnostech v obci Slavkov pod Hostýnem na Kroměřížsku byl zraněn jeden z hasičů
Tři jednotky hasičů likvidovaly 6. září 2017 požár v rodinném domě v obci Slavkov pod Hostýnem na Kroměřížsku.
Náchodští profesionální hasiči vyjeli ke střetu dvou osobních vozidel do Velkého Poříčí. Jednotka řídila v místě nehody dopravu.
Uniklé provozní kapaliny zasypali hasiči sorbentem a provedli úklid vozovky. Auta byla odstavena mimo komunikaci. Ke zranění osob nedošlo.
Jednotka HZS ze stanice Most vyjela k dopravní nehodě osobního auta a dodávky v Mostu – Havrani. Hasiči poskytli zraněné řidičce osobního vozu předlékařskou pomoc a předali ji Zdravotnické záchranné službě.
Zároveň provedli protipožární opatření a uklidili vyteklé provozní kapaliny z havarovaných vozů.
Generální partneři
- sanace po požáru
- www.mibag.cz
- info@mibag.cz
- +420 257 951 285
- hasičské vybavení
- www.vyzbrojna.cz
- info@vyzbrojna.cz
- +420 567 304 242
- značková výstroj pro hasiče
- www.goodpro.cz
- info@goodpro.cz
- +420 377 983 459
- hadice a vybavení
- www.phhp.cz
- prodej@phhp.cz
- +420 466 985 890
Partneři
- hasičské vybavení a požární ochrana
- www.3monrescue.cz
- info@3monrescue.cz
- +421 918 641 394
- výrobce hasičské techniky
- www.kobit-thz.cz
- info@kobit-thz.cz
- +420 469 699 412
- profesionální oděvy pro hasiče a obuv HAIX
- www.deva-fm.cz
- deva@deva-fm.cz
- +420 558 448 338
- zastoupení Wawrzaszek ISS pro ČR
- www.wiss.cz
- L.stepanik@wiss.cz
- +420 608 180 668
- hasičské vybavení
- www.perspekta.cz
- brno.centrala@perspekta.cz
- +420 731 825 858
- Program podpory hasičů
- www.csgfoundation.com
- info@csgfoundation.com
- skládací záchytné vany
- www.eccotarp.eu
- info@eccotarp.com
- +420 325 514 723, +420 737 802 153
- hasičská technika
- www.scania.cz
- jaroslav.bezdekovsky@scania.cz
- 739 548 721
- značková aramidová vlákna
- www.teijinaramid.com
- info@goodpro.cz
- +420 377 983 459
- český výrobce speciálních hasičských rukavic a obuvi
- www.holik-international.cz
- info@holik-international.cz
- +420 577 125 500
- prodej, servis, výroba přestaveb a úprav vozidel
- www.autoeder.cz
- prestavby@autoeder.cz
- +420 359 807 389
- bezfluorové hasicí technologie
- www.hexfire.eu
- info@hexfire.eu
- dodavatel hasičské techniky
- www.mototruck.cz
- mototruck@mototruck.cz
- +420 731 777 803
- Sbírejte vysloužilé elektrospotřebiče!
- www.recyklujteshasici.cz
- info@recyklujteshasici.cz
- +420 731 822 540
- požární a bezpečnostní vybavení
- www.stimax.cz
- info@stimax.cz
- +420 472 714 017
- vše pro dobrovolné hasiče
- www.dobraci.sk
- dobraci@dobraci.sk
- +421 903 713 769
- funkční termoprádlo
- www.goodpro.cz
- info@goodpro.cz
- +420 377 983 459
- #JSMEJEDNIZVAS
- www.proizs.cz
- info@proizs.cz
- +420 770 134 280
- odsávání zplodin
- www.plymovent.cz
- info@plymovent.cz
- +420 778 762 259
- požární ochrana
- www.azjiskra.cz
- azjiskra@azjiskra.cz
- +420 266 710 941
- hasičská technika
- www.zht.cz
- info@zht.cz
- +420 580 582 966
- profesionální přenosné detektory plynů pro hasiče
- www.detektory-plynu.cz
- info@detektory-plynu.cz
- +420 466 655 488
- hasičské vybavení
- www.probo-nb.cz
- info@probo-nb.cz
- +420 487 723 993
- čtyřkolky nejen pro hasiče
- www.ctyrkolky-bce.cz
- info@ctyrkolky-bce.cz
- +420 267 315 730
- hasičské vybavení
- www.eurofire.cz
- eurofire@eurofire.cz
- +420 577 320 382
- hasičská technika
- www.tatra.cz
- tatra@tatra.cz
- 556 491 111
- lanový přístup & záchrana
- www.skyman.cz
- skyman@skyman.cz
- +420 737 049 489
- hasičská technika
- www.tht.cz
- tht@tht.cz
- 461 755 111



