Čtvrtek 9. července 2020, slouží směna B. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner WAWRZASZEK ISS Leader OK
Zásahy | Česká republika
Banner hts jirny vole ne žádný slabý 600*90 OK

Na linku tísňového volání byl oznámen požár u Zaječického rybníka u Bečova Okres Most. K požáru vyjela jednotka HZS Ústeckého kraje ze stanice Most a dobrovolná jednotka z Bečova.

Po příjezdu hasiči zjistili, že hoří stavební buňka a požár ji zasáhl celou. Místo bylo obtížně přístupné. Hasiči uvnitř nalezli vybuchlou propanbutanovou lahev. Požár lokalizovali v 2:50 a zlikvidovali v 3:37. Škoda byla předběžně odhadnuta na 20 tisíc Kč. příčina se vyšetřuje.

Na žádost OPIS HZS Jihočeského kraje vyjela jednotka SDHO Netolice během dnešní noci hned dvakrát a to ke čtyřem padlým stromům přes silnici. První ohlášení přišlo krátce po půlnoci, přesně v 00:36 hod. Byl to strom na komunikaci směr Podeřiště.

Po odklizení stromu a odjezdu na základnu dojela jednotka po cca 150 metrech k dalším dvěma padlým stromům přes tu samou silnici. Po odklizení se vrátila na základnu. Druhý výjezd v 6:20 byl k odklizení velkého padlého stromu na Grejnarov, který spadl přesně v křižovatce na Lužice. Odklizení tohoto stromu trvalo tři čtvrtě hodiny. Po odklizení stromu a zametení komunikace se jednotka vrátila na základnu.

Banner MEVA OK