Jednotka HZS Praha zajistila v ulici Trojská na FÚ MČ Praha 8 podezřelý balíček.
Zásahy | Česká republika

Operační důstojník vyslal jednotku profesionálních hasičů ze stanice Valašské Klobouky s jedním zásahovým vozidlem na místo hlášené dopravní nehody osobního vozidla zn. Škoda Felicia. K nehodě došlo na komunikaci z Valašských Klobouk směrem na obec Lačnov.
Vozidlo částečně sjelo z komunikace do příkopu. Řidič vozidla byl nezraněn. Hasiči provedli nezbytné zabezpečení a za pomocí tažného lana vyprostili osobní vozidlo z příkopu.

Hasiči vyprošťovali v Bolaticích nákladní MAN, zachytávali i unikající naftu
Tři jednotky profesionálních hasičů (HZS MSK) zasahovaly v pátek 12. 12. 2014 dopoledne v Bolaticích (okres Opava) u nehody skříňového nákladního automobilu MAN, který…
Úklid vozovky po dopravní nehodě osobního automobilu provedla na vozovce mezi obcemi Plešovice a Srnín profesionální jednotka ze stanice Český Krumlov.

Profesionální hasiči z Varnsdorfu likvidovali mezi Studánkou a Varnsdorfem únik oleje z poškozeného transformátoru. Společně s nimi na místě zasahovali policisté, zástupci životního prostředí a energetici.
Hasiči z Tachova zlikvidovali z vozovky poblíž Lomu u Tachova pomocí sorbentu olejovou skvrnu, která se táhla v délce cca 1,5 km. Na pomoc si velitel zásahu vyžádal SÚS.
Žádná škoda nebyla vyčíslena po požáru sazí v komínovém tělese domu v obci Ktiš. Uhašení vznícených sazí a vyčištění komína provedli prachatičtí profesionální hasiči. Zásah místní jednotky SDH nebyl potřeba.
Na silnici II/140 k obci Drahonice vyjela profesionální jednotka ze stanice Vodňany k dopravní nehodě také ohlášené s nutností vyproštění zraněných osob. Hasiči po příjezdu na místo průzkumem zjistili, že havarovaný vůz tovární značky Hyudai Accent po nárazu do stromu leží mimo vozovku a jeho dvoučlenná osádka je z něj venku.
Hasiči nemuseli nakonec nikoho vyprošťovat. Poskytli zraněnému řidiči předlékařskou péči a zároveň zajistili místo nehody i havarovaný Hyundai. Po příjezdu ZZS byl řidič i se spolujezdkyní odvezen do nemocnice. Nehodu po ukončení zásahu velitel jednotky HZS předal Policii ČR.
Další zajištění havarovaných aut a úklid vozovky po dopravní nehodě – tentokráte nákladního a osobního automobilu – zajistili u Číměře profesionální hasiči z jindřichohradecké stanice. Nehodu také šetří Policie ČR.
Mezi obcemi Stařechovice a Služín na Prostějovsku zasahují hasiči u nárazu vozidla do spadlého stromu.
Osoba měla dle oznamovatele zůstat zaklíněna v osobním vozidle po dopravní nehodě u obce Smržice na Prostějovsku ve směru na silnici R46, na místo vyjely složky IZS.
Nikdo nebyl zraněn při dopravní nehodě, kdy se u obce Horní Pěna srazily dva osobní automobily. Zajištění havarovaných aut a úklid vozovky od střepů a vyteklých provozních látek provedla profesionální jednotka ze stanice Jindřichův Hradec.
Osádky rychlých zásahových automobilů a cisterny profesionálních hasičů ze stanic Strakonice a Písek vyjely k obci Brusy, kde byla ohlášena dopravní nehoda s nutností vyproštění zraněných osob. Jednalo se o nehodu dodávky, ze které hasiči během několika minut vyprostili zraněnou osobu a předali zdravotníkům ZZS.
Zároveň s vyproštěním jednotky provedli u havarované dodávky protipožární opatření a opatření proti úniku provozních kapalin. Po půl deváté oba rychlé zásahové vozy odjely zpět na své základny. Osádka strakonické cisterny po ukončení šetření Policie ČR zajistí úklid komunikace.

Lehké zranění spolujezdce si vyžádal náraz osobáku do sloupu ve Zlíně v ulici Okružní
Částečné omezení provozu na hlavní komunikaci ulice Okružní ve Zlíně si vynutila dnes po sedmé hodině ranní dopravní nehoda osobního vozidla zn. Toyota Yaris. To zůstalo…
Z vozovky mezi Malonicemi a Velharticemi hasiči z Klatov odstranili padlý strom.
K nehodě dvou vozidel vyjeli hasiči, zdravotníci i policisté do Kamenického Šenova, lehce zraněna měla být dle oznamovatele jedna osoba.
Ke střetu nákladního a osobního automobilu vyjeli hasiči ze stanic Lidická a BVV do brněnské části Komárov, ulice Kšírova. Zraněny byly tři osoby.
U obce Lipolec zasahovali na základě ohlášení Policie ČR profesionální hasiči ze stanice Dačice u dopravní nehody, kde se střetly nákladní automobil s osobním. Nehoda se obešla bez zranění, zasahující jednotka HZS obě havarovaná auta zajistila proti požáru a úniku provozních kapalin. V 10:08 hodin velitel zásahu předal nehodu příslušníkům Policie ČR k šetření.

Jednotky HZS Staňkov a SDH Holýšov vyslalo operační středisko k odbočce na Kvíčovice k dopravní nehodě osobního auta, které se převrátilo do příkopu na střechu. Zraněnou řidičku nebylo potřeba vyprostit, dokázala se z vozidla dostat před příjezdem jednotky.
Hasiči jí poskytli předlékařskou pomoc. Z vozidla neunikly žádné provozní kapaliny. Po dobu zásahu hasiči na místě řídili dopravu.
V Domažlicích hasiči otevřeli za přítomnosti PČR zabouchnutý byt, ve kterém majitelka ponechala na zapnuté plotně vařit potraviny bez dozoru.
Generální partneři
- hadice a vybavení
- www.phhp.cz
- prodej@phhp.cz
- +420 466 985 890
- sanace po požáru
- www.mibag.cz
- info@mibag.cz
- +420 257 951 285
- značková výstroj pro hasiče
- www.goodpro.cz
- info@goodpro.cz
- +420 377 983 459
- hasičské vybavení
- www.vyzbrojna.cz
- info@vyzbrojna.cz
- +420 567 304 242
Partneři
- skládací záchytné vany
- www.eccotarp.eu
- info@eccotarp.com
- +420 325 514 723, +420 737 802 153
- prodej, servis, výroba přestaveb a úprav vozidel
- www.autoeder.cz
- prestavby@autoeder.cz
- +420 359 807 389
- Drony DJI - Enterprise
- www.stablecam.com
- smely@stablecam.com
- +420 464 609 501
- hasičská technika
- www.zht.cz
- info@zht.cz
- +420 580 582 966
- český výrobce speciálních hasičských rukavic a obuvi
- www.holik-international.cz
- info@holik-international.cz
- +420 577 125 500
- lanový přístup & záchrana
- www.skyman.cz
- skyman@skyman.cz
- +420 737 049 489
- hasičská technika
- www.tht.cz
- tht@tht.cz
- 461 755 111
- #JSMEJEDNIZVAS
- www.proizs.cz
- info@proizs.cz
- +420 770 134 280
- Sbírejte vysloužilé elektrospotřebiče!
- www.recyklujteshasici.cz
- info@recyklujteshasici.cz
- +420 731 822 540
- bezfluorové hasicí technologie
- www.hexfire.eu
- info@hexfire.eu
- hasičské vybavení
- www.probo-nb.cz
- info@probo-nb.cz
- +420 487 723 993
- hasičská technika
- www.scania.cz
- jaroslav.bezdekovsky@scania.cz
- 739 548 721
- značková aramidová vlákna
- www.teijinaramid.com
- info@goodpro.cz
- +420 377 983 459
- hasičské vybavení
- www.eurofire.cz
- eurofire@eurofire.cz
- +420 577 320 382
- hasičská technika
- www.tatra.cz
- tatra@tatra.cz
- 556 491 111
- hasičská technika
- www.zekacz.cz
- zekacz@zekacz.cz
- 603 228 481
- vše pro dobrovolné hasiče
- www.dobraci.sk
- dobraci@dobraci.sk
- +421 903 713 769
- požární ochrana
- www.azjiskra.cz
- azjiskra@azjiskra.cz
- +420 266 710 941
- hasičské a záchranné systémy
- www.zahas-technics.eu
- info@zahas-technics.eu
- +420 774 498 883
- funkční termoprádlo
- www.goodpro.cz
- info@goodpro.cz
- +420 377 983 459
- profesionální přenosné detektory plynů pro hasiče
- www.detektory-plynu.cz
- info@detektory-plynu.cz
- +420 466 655 488
- výrobce hasičské techniky
- www.kobit-thz.cz
- info@kobit-thz.cz
- +420 469 699 412
- požární a bezpečnostní vybavení
- www.stimax.cz
- info@stimax.cz
- +420 472 714 017
- dodavatel hasičské techniky
- www.mototruck.cz
- mototruck@mototruck.cz
- +420 731 777 803
- zastoupení Wawrzaszek ISS pro ČR
- www.wiss.cz
- L.stepanik@wiss.cz
- +420 608 180 668
- hasičské vybavení
- www.perspekta.cz
- brno.centrala@perspekta.cz
- +420 731 825 858
- profesionální oděvy pro hasiče a obuv HAIX
- www.deva-fm.cz
- deva@deva-fm.cz
- +420 558 448 338
- hasičské vybavení a požární ochrana
- www.3monrescue.cz
- info@3monrescue.cz
- +421 918 641 394
- odsávání zplodin
- www.plymovent.cz
- info@plymovent.cz
- +420 778 762 259
- čtyřkolky nejen pro hasiče
- www.ctyrkolky-bce.cz
- info@ctyrkolky-bce.cz
- +420 267 315 730



