Úterý 17. září 2019, od 07:00 bude sloužit směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner hts jirny vole ne žádný slabý 970 OK
Zásahy | Česká republika
Banner Recyklujte s hasiči 600

Tři jednotky profesionálních hasičů z Dobrušky, dobrovolných hasičů z Deštné v Orlických horách a Olešnice v Orlických horách byly přivolány na pomoc muži do Deštného v Orlických horách. Ten se při přikládání do kotle nadýchal zplodin hoření. Hasiči mu nasadili kyslíkovou masku a vyčkali na příjezd záchranné služby.

Současně provedli kontrolu kotle a zjistili, že nedošlo k žádnému požáru ani poškození a opravdu se jednalo o nadýchání kouře při přikládání. Po příjezdu záchranářů byl uživatel domu převezen do nemocnice.

Hradečtí profesionální hasiči z centrální stanice zasahovali u dopravní nehody tří osobních vozidel v ulici Víta Nejedlého v Hradci Králové. Při nehodě došlo ke zranění jedné osoby, které hasiči poskytli předlékařskou pomoc. Následně pomohli záchranářům s jejím naložením do sanitního vozu.

Mezitím zajistili všechna vozidla proti požáru a úniku provozních kapalin. Po zadokumentování události Policií ČR odstranili z vozovky střepy a plastové části.

Jednotka profesionálních hasičů z Hradce Králové – stanice Pražská byla přivolána k dopravní nehodě motocyklu u hradecké městské části Březhrad. Při příjezdu hasičů byl zraněný motorkář v péči záchranné služby. Hasiči pomohli záchranářům s ošetřením a naložením zraněného řidiče do sanity.

Následně zabezpečili stroj proti požáru a po zadokumentování události Policií ČR ho pomohli naložit na odtah. Při nehodě došlo k poškození svodidel, o kterém byli informováni pracovníci Správy a údržby silnic. Příčiny nehody šetří Policie ČR.

Banner hts jirny vole ne žádný slabý 970 OK