Sobota 22. unora 2020, slouží směna B. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner Agrotec 970x150 OK
Zásahy | Česká republika

Na silnici č. 37 mezi Výšinkou a Stříteží havaroval osobní automobil, který skončil mimo vozovku. Na místě zasahovali profesionální hasiči ze stanic Trutnov a Dvůr Králové nad Labem. Jednotky místo nehody zajistily, na vozidle provedly opatření proti vzniku požáru a odpojily akumulátor.

Hasiči také zkontrolovali, zda z vozidla neunikají provozní náplně. Následně byla událost předána k dalšímu šetření policistům. Jeden člověk byl při nehodě zraněn.

Banner Požární bezpečnost auta 600

Tři jednotky hasičů byly vyslány do Horního Maršova, kde došlo na Betrholdově náměstí k požáru kuchyně v jednom z bytů. Požár se podařilo prvotně zahasit svépomocí obyvatel bytu, prostory byly při příjezdu jednotek zakouřeny. Hasiči byt odvětrali a zkontrolovali místo požáru pomocí termokamery.

Likvidace události byla oznámena v 10:25 hod. Požár poškodil kuchyňskou linku, digestoř i stěnu kuchyně. Škoda byla předběžně vyčíslena na 50 tisíc korun. Dvě osoby byly předány do péče ZZS. Na místě zasahovali profesionální hasiči z Trutnova a JSDH Horní Maršov a Pec pod Sněžkou.

Banner Recyklujte s hasiči 970