Pondělí 23. listopadu 2020, slouží směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Další den na kopci

Tak jsme zase zpátky na Zemi. Dneska ráno jsme přistáli, bohatší nejen o poklad banditů ze zločinecké planety, ale především o spoustu zážitků z vesmírného cestování.

Tak jsme zase zpátky na Zemi. Dneska ráno jsme přistáli, bohatší nejen o poklad banditů ze zločinecké planety, ale především o spoustu zážitků z vesmírného cestování. Dnes ráno nám počasí přálo. Vypadalo to na celodenní azuro. Dopoledne byla připravená hra na hřišti. Děti velmi chytla. Heslo „v jednoduchosti je krása" skutečně platí. Neuvěřitelné, co zmůže stovka očíslovaných fóliových koulí rozházených po place 20 na 60 metrů… Po hře si to Šumava zase rozmyslela, natáhla přes kopec standardní deku a lila a lila. Takže zbytek dopoledne jsme strávili na jídelně a hráli různé povedené, nové i osvědčené hry (asi od Kolína…) Jeden příklad za všechny: „celý oddíl se smí země dotýkat je 3 rukama a 4 nohama" atd. Teď po obědě probíhá kvůli dešti ještě bijákové odpoledne, ale počasí se začíná vybírat, tak mě už nezdržujte, musíme pro děti vymyslet zase suchou – lesní variantu programu ;-)

Důležité: I přes nepříznivé počasí panující po celé republice a hlavně Klatovska se nám přívalové děště a boj z vodou vyhnuli. Jsme všichni v pořádku.

Text: Radka

-kuw-

Sdílet
Seriál: Tábor HZS Praha