Pondělí 27. června 2022, od 07:00 bude sloužit směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Ahoj mami, ahoj tati

Mám se dobře a moc se mi tu líbí. Před chvílí jsme dojedli. Moc dobře tu vaří. Teď máme polední klid, tak píši dopis.

Jeden den byla velká zima, tak nás vedoucí dali spát do takovýho velkýho, vyhřívanýho, nafukovacího stanu. To se mi hrozně líbilo. Teď už nám tu svítí sluníčko a začalo být pěkné vedro. Jsme rádi, že už nemusíme nosit holinky, ale zase už nesmíme do toho stanu.

Měli jsme tady výcvik na rytíře, abychom mohli pomoci králi Gabrielovi. Včera, když jsme měli diskotéku, tak přišel ten jeho zlej brácha Darmien a řikal nám, ať jedeme domu a že nás tu nechce. Ale my jsme se všichni dohodli, že se mu postavíme, zůstaneme a budeme bránit tábor. Nejdřív jsme se báli, ale pak nám došlo, že je nás víc a že ho určitě porazíme. Asi to bude těžký, ale neboj mami. Já to zvládnu.

Jednou večer nám tu hrálo nějaký divadlo Mrsťa Prsťa, akorát v půlce začalo pršet. Ale vedoucí nás přesunuli do jídelny a tam se to dohrálo. Byla to sranda a taky se tam střílelo. Hráli jsme takovou hru po lese proti vedoucím, a úplně jsme je porazili. Byli jsme všichni namaskovaný jako opravdický vojáci. A jednou jsme si zase měli připravit taneční vystoupení na různý písničky. Trochu jsme se styděli, ale náš oddíl byl nejlepší.

Pořád se učíme nový hry. Mě nejvíc baví takovej boj s číslama a taky strážce ohně, protože se to musí hrát po tmě. Úplně nejvíc se mi líbilo, když nám vedoucí postavili v lese takový lanový prolízačky. Pořád se ptáme vedoucích, kdy bude bobřík odvahy, ale nechtějí nám to prozradit. Doufám, že se nebudu bát. Byli jsme na výletě v Klatovech. Jeli jsme tam vlakem a ve městě jsme měli rozchod a mohli jsme si něco koupit. Mám pro vás dárky

Už si jdu zase hrát s dětmi. Tak se mějte hezky a napište!

Takhle asi vypadají dopisy, které nacházíte ve svých poštovních schránkách. A pokud ne, věřte, že jsou určitě na cestě…

Žďára

Sdílet
Seriál: Tábor HZS Praha