Sobota 31. října 2020, slouží směna B. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Velkokapacitní nádrž se skládací konstrukcí slouží jako zásobník užitkové vody nebo sběrná nádrž na nebezpečné látky

Díky rychlému nasazení a nízké hmotnosti je nádrž vhodná při hašení požárů vrtulníkem za použití bambi vaku nebo pro postupné přečerpávání v těžko dostupných místech.

Velkokapacitní nádrže s konstrukcí jsou standardně dodávány o objemu 5000 – 35 000 litrů. K montáži není potřeba žádné nářadí, díly spojují zajišťovací kolíky. Celou nádrž postaví jeden člověk během několika minut.

Fólie nádrže je vyrobena z PVC materiálu, používaného u celé produktové řady Eccotarp. Je odolný vůči chemickým a ropným látkám, a tím se zvyšuje možnost využití při ekologických haváriích. Jednoduchá a pevná konstrukce je vyrobena z lehké slitiny a nerezu.

Nádrž lze rychle naplnit pomocí napouštěcího kolena s koncovkou C52 v horní části konstrukce. Ve spodní části nádrže je napouštěcí/vy­pouštěcí ventil C52.

Díky skládací podpěrné noze lze nádrž bez problémů umístit i na nakloněné rovině, aniž by došlo k deformaci konstrukce. Podložka pod dno ochrání nádrž před poškozením. Nádrž a konstrukci lze sbalit do překvapivě malého rozměru.

Výrobky ECCOTARP vyvinula a vyrábí česká firma METAL ARSENAL s.r.o. a vyváží je do 22 zemí světa – v současné době především do Německa, Rakouska, Francie, Skandinávie a Velké Británie. Rostoucí oblibě se těší i u hasičů v České a Slovenské republice.

Seznamte se i vy s výhodami našich výrobků, rádi vám zašleme podpůrné materiály, přijedeme a předvedeme vám jejich možnosti použití. Pokud se chcete dozvědět více, navštivte webové stránky nebo náš facebookový profil , případně napište na info@eccotarp.com.

Sdílet
Seriál: Eccotarp