Středa 29. listopadu 2023, od 07:00 bude sloužit směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Neděle na HMB

V neděli dopoledne byly děti rozděleny do kmenů. Jelikož jsme na „ostrově“ potřebujeme mít nějaké obydlí a tak se každý kmen se vydal na své místo

, kde dle svých stavebních plánů, výpočtů a nákresů začal se stavbou chýše.
Tyto stavby si budou kmeny budovat, modernizovat a zvelebovat po celou dobu tábora. Po práci je vždy chuť k jídlu, proto se děti vrátily zpět do tábora, kde již měly připravený oběd. A po obědě trošku volna na trávení. Odpoledne jsme hráli oblíbenou „likvidační“ hru HU-TU-TU a Molekuly. A pak přišla první etapa celotáborové hry. Děti vyrazily do lesa a musely na čas proběhnout určenou trasu. V lese se orientovaly pomocí různých značek a plnily úkoly. A cena pro vítěze? Podle pořadí, na kterém se umístily, si mohly postupně vybrat barvy kmenových triček, která budou odedneška jejich tým symbolizovat. Moc jim sluší, mimochodem. Zvlášť některým malým princeznám, které si vyprosily větší velikost a páskem si je nařasily alá šatičky.
Následovala trocha osobního volna a nakonec malé rozptýlení na večer: atraktivní soutěž Mistr Big Food aneb „o nejkrásnější mužskou hnátu“. Chlapci si nohy nejprve vyvětrali, umyli a originálně zdobili nehtíky i kotníčky. Dámské publikum bylo vysoce spokojené a vítěze odměnilo bouřlivým potleskem. A to už byla vlastně noc, takže umejt, spát a dobrou noc :o)))

Kulhajs
Sdílet
Seriál: Tábor HZS Praha