Pondělí 20. září 2021, slouží směna B. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Nový katalog firmy ZAHAS

Na letošním ročníku hasičského veletrhu Pyros představila firma Zahas, zabývající se prodejem hasičské a záchranářské techniky, svůj nový katalog. Od vydání jejich prvního uběhlo již celých osm let.

katalog

Nový katalog firmy Zahas, který vyšel v letošním roce, představuje velmi přehlednou formou celý sortiment zboží a výrobků. Vše je řazeno v jednotlivých kapitolách, ty mají své další podsekce. Pro ilustraci vám přiblížíme kapitolu s pořadovým číslem 01. Ta představuje hasební a speciální technické prostředky, ty jsou dále rozděleny do rubrik Zásahové požární automobily 01 00, Požární čerpadla 01 02, Speciální přívěsy 01 03, Speciální vestavby 01 04, Speciální vozidla 01 05 a nakonec Povinná a speciální výbava vozidel, přívěsů a kontejnerů.

Stejný přehledným způsobem jsou řazeny i ostatní kapitoly, kterých je v katalogu celkem 28. Zahrnují opravdu vše, nač si hasič či záchranář vzpomene. Vyprošťovací zařízení, dekontaminační prostředky, lezecké vybavení a mnoho dalšího. Vše je doplněno podrobným popisem a také obrázky. Celý katalog má téměř 140 stran.

Získat jej můžete na stánku firmy Zahas, případně si jej vyžádat na webové adrese http://www.zahas-sro.cz/. Na tomto odkazu jej najdete i v elektronické podobě. Přes kvalitní internetovou prezentaci se ani dnes většina firem neobejde bez tištěných publikací, Zahas není výjimkou.
-wap-

Sdílet
Seriál: Veletrh PYROS