Úterý 25. ledna 2022, slouží směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Termovizní systém EVOLUTION

MSA opět uspěla, když s pomocí nejnovějších technologií vylepšila sérii EVOLUTION 5000 a pomohla tak lidem ovládnout živelný oheň tím nejmodernějším způsobem. Modulární systém vám teď umožňuje vylepšit termovizní kameru (TK) EVOLUTION 5200 o obrazové vysílání a funkci obrazového záznamu.

EVOLUTION 5200 poskytuje nejvyšší kvalitu obrazu, ergonomický dizajn, robustní komponenty a extrémní odolnost. Pomůže vám rychle najít zdroj požáru a uhasit ho, vyhledávat ztracené osoby, orientovat se v zadýmených místnostech a chodbách. Zkrátí čas a zvýší bezpečnost při záchranářských operacích. Dálkový přenos obrazu poskytuje záložnímu týmu nebo operačnímu středisku přehled o tom, co se v reálném čase děje v místě požáru. Navíc kamera umožňuje zaznamenat nahrávku ze zásahu pro účely dokumentace.

Heat Seeker PLUS – vyhledávač tepla

Revoluční technologie vyhledávání tepla s barevným rozlišením od světložluté až po tmavočervenou, znázorňuje změny teplotní struktury.Tento fakt je základem pro stanovení intenzity a směru požáru a vytvoření termovizního obrazu v kvalitě, kterou doposud nikdo nedosáhl.

EVOLUTION 5200 TIC

Hmotnost: 1,2 kg (s bateriemi)

Rozměry: 275 × 205 × 112

Senzor: Nechlazený vanadium oxid mikrobolometer

Rozlišení obrazu: 160 × 120 pixlů

Rozlišení teploty/NETD: Režim vysoké citlivosti: 0,065C (65mK)

Režim nízké citlivosti: 0,240C (240mK)

Zorné pole: 68 diagonálně, 55 horizontálně, 41 vertikálně

Video výstup: RS – 170

Zdroj energie

Líthiumiontová baterie Kamera : 2 hodinyVíce o kameře se dozvíte po uskutečnění testu, který připravujeme.


-swo-

Sdílet
Seriál: Veletrh PYROS