Úterý 17. července 2018, slouží směna B. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner Dobráci sk

Pyrocar už klepe na dveře, v roce 2018 proběhne ve dnech 17. a 18. srpna

Největší setkání požárních automobilů, jejich řidičů a osádek v ČR, Pyrocar 2018, se uskuteční 17. a 18. srpna na letišti v Přibyslavi.

Koná se pod záštitou hejtmana Kraje Vysočina MUDr. Jiřího Běhounka a generálního ředitele Hasičského záchranného sboru ČR genmjr. Ing. Drahoslava Ryby.

Své vlajkové lodi – mamutí speciály pro hašení hořících letadel – prostřednictvím jihlavské společnosti Požární bezpečnost přiveze největší evropský výrobce požárních automobilů, rakouská společnost Rosenbauer. Přihlásila se rovněž německá firma Ziegler. Z našich továren největší expozici bude mít již tradičně THT Polička.

Připravuje se bohatý technický a kulturní program pro dospělé i děti, rozmanité ukázky bojové techniky budou probíhat na zemi i ve vzduchu.

Postaveno bude stanové městečko s veškerým sociálním vybavením. Občerstvení pro očekávaných 25 000 návštěvníků si vzaly na starost blízké sbory.

Vůbec poprvé si na přibyslavském Pyrocaru dají dostaveníčko nejkrásnější dobrovolné hasičky, vítězky všech dosavadních osmi ročníků soutěže Miss hasička Česko-Slovensko.

Sdílet
Banner Seal navíjáky OK