Pondělí 20. listopadu 2017, slouží směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner JB Transformatoren 970x150

Finalistkám Miss Hasička ČR 2011 zazpívá Gabriela Gunčíková

Přípravy na druhý ročník soutěže Miss Hasička České republiky jsou v plném proudu a všech devatenáct semifinalistek bojuje již od 1. června o postup do finále na stránkách www.misshasicka.cz, kde až do 31. srpna probíhá veřejné hlasování prostřednictvím SMS zpráv.

foto: fan club GG

Dvanáct nejúspěšnějších „hasiček“ pak na základě sympatií svých fanoušků postoupí do velkého soutěžního finále, které se uskuteční 15. října 2011 v Top hotelu Praha. Hlavním hostem večera bude krásná a talentovaná zpěvačka Gabriela Gunčíková, letošní vítězka Československé Superstar v ženské kategorii.

Dívky mají za sebou jarní neveřejné výběrové kolo a poté květnový konkurz v pražském paláci Aventyn, kde odborná porota vybrala celkem dvacet dívek a žen, které postoupily do semifinálového výběru této netradiční soutěže. Ihned po vyhlášení výsledků se semifinalistky odebraly do uměleckého fotoateliéru, kde za asistence profesionálního týmu vizážistů a kadeřníků nafotily své prezentační soutěžní fotografie, na jejichž základě jim nejen internetoví fanoušci zasílají své hlasy, a to konkrétně prostřednictvím SMS zpráv. Veřejné hlasování poběží na stránkách soutěže www.misshasička.cz až do konce prázdnin, již 1. září tedy budeme znát jména celé postupující dvanáctky finalistek.

Od 7. do 9. října se pak všechny finalistky setkají na přípravném soustředění ve wellness hotelu Oáza v Říčanech, kde kromě nácviků choreografie pro finálový večer absolvují i hodiny rétoriky, mediální komunikace a pohybové kultury.

Velké finálové klání, které se uskuteční 15. října 2011 od 19hodin v Kongresovém sále Top hotelu Praha, bude již podruhé moderovat Libor Bouček. Mezi hlavními hudebními hosty večera se objeví i sedmnáctiletá zázračná kráska Gabriela Gunčíková, ženská vítězka letošní soutěže Československé Superstar, která právě dnes potvrdila pořadatelům svou účast. Gabriela zazpívá během soutěžního galavečera celkem dvě písně ze svého nového „repertoáru“ a osobně se zúčastní i tiskové konference s vítězkou soutěže Miss Hasička Česká Republika 2011.

Podmínkou k účasti v soutěži bylo nejméně roční členství v některé ze zastřešujících hasičských organizací (např. Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, Česká asociace hasičských důstojníků aj.) a dosažený věk 17 až 30 let aktuální s datem finálového kola.

Více informací najdete na www.misshasicka.cz.

Sdílet
Banner VIP: Vochoc 970x150 OK